Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Başakşehir Kurye

7/24 Moto Kurye

BAŞAKŞEHİR KURYE

Firmamız siz değerli müşterilerine Özel Olarak Başakşehir Kurye HİZMETİ saglamaktadir. Bu hizmet alımı, Başakşehir ilçesinden alınan özel gönderileriniz, İstanbul geneline iletilmekte ve hızlı bir şekilde güvenliğini sağlamakta. Trafik kurallarına uygun ve İstanbul trafiğine takılmamak için da kesin çözüm önerisi sunan firmamız ile sizler de kurye işlerinizde çalışabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR KURYE

BAŞAKŞEHİR KURYE

Başakşehir Moto Kurye

Firmamız İstanbul Moto Kurye hizmetleri çok köklü ve oldukça düzenli bir sistem ile işlemektedir. Yoğun iş temposuna uyum saplayabilecek bir yapıda bulunamıyor ve müşteri ilişkilerini geliştirmeyi hedef alması için firma misyonu genişletiliyor. Esnetilebildiği ve hızlı, güvenli bir şekilde sağlanmış moto kurye alanında iş yükünüzde onu halükarda paylaşılmaktadır. Evrak ve belge taşımacılığı konusundaki bir nevi üstündeki.

Başakşehir Moto Kurye işleriniz için, başakşehir ilçesinden çıkış noktası ya da varış noktası olarak belirleyeceği her yere gönderilerinizi kabul etmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti ön plana alıyor olan kurye taşımacılığı yapıyor. Motorlu Kurye sitesi iş yükünü paylaşmış bir çalışma arkadaşı aradığınız zaman bizimle çalışabilirsiniz.

Başakşehir Kurye Hizmetleri

İnternet pazarının yaygınlığı göstermesi ile beraber kargo alanında önceliği de yaşanıyor. Eşya ve paket taşımacılığında sınır tanımayan kargo hizmetleri İstanbul içinde yeterli gelmiyor. Bu seçenek de alternatif olarak küçük evrak ve belgelerin teslimatının yapılması için kurye hizmetleri ortaya çıkmıştır.

Başakşehir kurye hizmetleri , bu işi Başakşehir ilçesi ve İstanbul’daki yapmayı bazında. Şirket güvencesi altında yapılan her türlü, resmi, özel, şirket, kişisel belge ve evrakların hızlı teslimatı. İstanbul’da yapıldığı için en uzak noktaya maksimum üç saatte bir şartı koyularak bu işlem yerine getirildi.
Bu da kurye hizmetlerini günlerce süren kargo hizmetlerinden daha hızlı ve daha sistematik bir düzene koymuştur. Adrese teslim edilmeden önce müşteri hizmetini vermeden önce yapıldığını söyle.

Her zaman dilediğiniz belge gönderimi, firrak kurye hizmetlerimizden yararlanabileceğimizden evrak ve küçük paket taşımacılığını alıyor. Bunun için öncelikli olarak öncelikli işlem firmamız ile beraber geçerek adres bilgisiinizi verdiğiniz. Adresten alınıp adrese teslim edilebilir hızlı ve güvenilir.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

ATAŞEHİR KURYE

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye