Mahmutbey Motorlu kurye

Mahmutbey Motorlu kurye

MAHMUTBEY MOTORLU KURYE

Mahmutbey Kurye hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize uygun olarak Mahmutbey ilçesinden başlayarak İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasındaki teslimat noktalarına birebir olarak gönderi kabul etmekteyiz. Mahmutbey kurye hizmetleri motorlu kurye, acil kurye, ekspress kurye hizmetlerini kapsamaktadır. İlgili durum dahilinde hızlı ve güvenli bir şekilde İstanbul geneline istediğiniz her türlü, önemli belge, evrak, özel paket teslimatı yapılmaktadır.

Mahmutbey Moto kurye, İstanbul’un Mahmutbey semtinde müşterilerine motosikletli kurye sağlayan bir ağdır. Bu ağ firmamız tarafından oluşturulmuş bir güvenlik durumudur. Bu sayede özel gönderi ve içeriklere saygı duyularak yapılan moto kurye hizmetlerinde firmamız ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çalışma fırsatını sağlayabilirsiniz. Firmamız müşterilerinden özellikle şirket ve firmaların bu kapsamda kurye kiralama hizmeti aldıklarını belirtmek isteriz. Şirket ve firmalara, kurye filosu bulundurma zorunluluğunu kolay halde sunmaktayız. Sunulan bu hizmet Mahmutbey moto kurye kiralama hizmetidir. Aylık veya yıllık olarak sözleşmeler ile kolay bir şekilde en uygun fiyata moto kurye kiralama hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Bu sayede firmanızın sağlamış olduğu hizmetlere hızlı teslimat bilgisini de ekleyerek profesyonelleşme yolunda ilerlemenize yardımcı olmaktayız.

Mahmutbey Kurye Hizmetleri

Mahmutbey moto kurye hizmetleri firma, şirket ve bireysel müşterilere sunulan bir hizmettir. Firma ve şirketlerin İstanbul dışına kargo şirketi ile gönderide bulunduklarını bilmekteyiz. İstanbul içi kurye hizmeti sağlayarak hızlı gönderi yapma konusunda sektörde rakiplerinden bir adım önde olmaktadırlar. Ayrıca özel günler, doğum günü ve resmi evrakların acil gönderimi hususunda da Mahmutbey moto kurye hizmetleri alımı yapılmaktadır. Bu nedenle sizlere her koşulda acil gönderileriniz ve hızlı güvenilir teslimatlarınız için firmamız ile çalışmanızı tavsiye ederiz. En özel gönderilerinizden, kırılacak, dökülecek kargoların almadığı fakat iletilmesi gereken gönderilerin özelliğine kadar moto kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Mahmutbey motorlu kurye hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize hızlı, güler yüzlü ve sorunsuz teslimat hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. İlgili hizmetler dahilinde esnek çalışma şartları, güvenilir teslimat ve en uygun fiyatlar ile alternatif çözümler sunulmaktadır. Bu çözümler ile çalışmak için sizler de iletişim numaralarımızdan ya da internet sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim