Esenler Kurye

Esenler Kurye Esenler kurye ile her türlü kurye hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde alabilirsiniz. Firmamız kurye hizmetini en iyi şekilde alabilmeniz için her türlü donanıma sahiptir. Bu kapsamda araç filosundan tutun da personelin eğitimine kadar her türlü gereksinime sahiptir. Kurye hizmetlerinde en öncelikli kuralın gönderinin güvenli şekilde gideceği adrese ulaştırılması olduğunu düşünüyoruz. Personelimizi bu kapsamda eğitiyor, gerekli hassasiyeti göstermesine gayret ediyoruz.

Personelimiz kurye taşımacılığının yanında insan ilişkileri konusunda da son derece eğitimli, insan ilişkileri güçlü kişilerdir. Bunun yanında her bir personelimiz kullandığı kurye vasıtası için gerekli yeterliliğe sahip kişilerdir. Bu kapsamda her bir personelde aradığımız hususların başında araç kullanma yeterlilik belgesidir. Kullandığı vasıtanın niteliğine göre her bir personelimiz B ya da A1/A2 ehliyetine sahiptir.

Esenler Kurye Hizmetleri

Esenler Moto Kurye Esenler kurye hizmetleri arasında mutlaka bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan bir paketi bulabilirsiniz. Gönderilerin acil teslim edilmesine göre teslimatın ortalama süresi farklılıklar gösterir. Bu kapsamda firmamızın yaptığı gönderi teslimatlarının teslim süreleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  • Gönderinizin 120-180 dakika arasında teslim edilmesi ihtiyacınızı karşılıyorsa normal kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Gönderinin teslimatının 60-120 dakika arasında olması işinizi görüyorsa ekspress kurye hizmetinden istifade edebilirsiniz.

  • Gönderinin teslimatı 30-60 dakika arasında yapılsın istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki ortalama teslimat süreleri normal şartlar altındaki koşullar düşünülerek belirlenmiştir. Söz konusu süreler trafik, kaza, yol çalışması gibi durumlarda uzayabilir. Buna rağmen firmamız gönderinin zamanında gideceği adrese teslim edilmesi için her türlü gayreti sarf etmektedir.

Esenler Moto Kurye

ESENLER Kurye faaliyetlerinde gönderilerin niteliğine uygun olarak uygun vasıtanın kullanılması esastır. Bu kapsamda kullanılan en pratik ve hızlı vasıta motosiklettir. Aynı zamanda motosikletin kurye faaliyetlerinde kullanılmasının nedenlerinden biri de yakıt tüketiminin çok cazip olmasıdır.

Motosiklet vasıtası son derece pratik ve kıvrak bir ulaşım aracı olmasından kaynaklı olarak trafikte hızlı olarak ilerleyebilir. Bu sayede gönderileriniz hızlı kurye avantajından istifade ile süratle teslim edilmiş olur. Fakat yağışlı havalarda ya da gönderinin büyüklüğü ve hacmi motosiklet ile taşınmasına uygun değilse bu vasıtanın kullanılması mümkün değildir.

Yukarıda sayılan nedenlerden dolayı gönderinin ulaşım vasıtası arabalı kurye olarak belirlenmelidir. Arabalı kuryeler ile gönderinizin büyüklüğü ne olursa olsun güvenli şekilde ulaşım sağlanabilir.

Esenler Kurye Çağırma

Esenler kurye olarak günün her saatinde, 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her zaman web sitemiz üzerinden bize ulaşarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye çağırma sistemi ile size en yakın kurye personeli adresinize yönlendirilecektir.

Motorlu Kurye personeli adresinizden imza karşılığı gönderiyi teslim alarak süratle alıcıya teslim etmek için yola çıkarır. Sizden nasıl imza karşılığı teslim aldıysa alıcıya da imza karşılığı gönderiyi teslim eder. Üstelik firmamız bünyesinde yaptığımız tüm kurye teslimatlarında sistem üzerine teslim edildi bilgisi düşmektedir. Bu sayede gönderinin güvenli şekilde teslim edildiğini e-mail ya da SMS yolu ile öğrenebilirsiniz.

Moto Kurye çağırmanın en büyük avantajı gece şartlarında ortaya çıkmaktadır. Yaşlılar, hastalar için gecenin geç saatlerinde ilaç ihtiyacı hasıl olabilir. Bu gibi durumlarda firmamız tüm müşterilerimizin imdadına yetişiyor.

Gece kurye hizmetimiz ile gecenin hangi saati olursa olsun ihtiyaçlarınıza cevap verilmektedir. Aynı zamanda işletmelerin de gece şartlarındaki kurye ihtiyaçlarına kurumsal işletmecilik anlayışı ile karşılık verilmektedir.

Esenler Kurye Kiralama

Firmamızın sahip olduğu önemli olanaklardan biri de kurye kiralama hizmetidir. Özellikle gıda işletmelerinin kurye bulundurması bir ihtiyaçtan ziyade günümüzde bir zorunluluk halini almıştır. Bu kapsamda kurye firmalarının sayısı arttıkça işletmeler kurye personelini işe almaktansa kurye firmalarından kurye kiralamayı tercih etmeye başlamışlardır.

Kurye kiralama hizmetinden istifade ile kiraladığınız kuryelerin maaş ve özlük işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede düşük maliyetle kurye sahibi olmuş olursunuz. Günün her saatinde firmamızdan kurye kiralama talebinde bulunabilir ve istediğiniz sayıda kuryenin işletmenize sevkinin sağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Esenler kurye bünyesinde havaalanından gönderilerinizin aldırılması maksadıyla uçak kurye imkânından da yararlanabilirsiniz. Kurye personelimiz süratle havaalanından gönderiyi alarak gideceği adrese ulaştırmaktadır.

Web sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle irtibata geçtiğinizde müşteri temsilcimiz sizlere kurye hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verecektir. Sizin için en uygun kurye hizmetini bütçe dostu fiyatlarla alabilirsiniz.

Esenler Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Eksen Kurye Bir Asrın Kurye Kuruluşudur.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim