Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye Gönderilerinizi Güvenle Taşır

Beyazıt Kurye Beyazıt kurye ile kurye ihtiyaçlarınızın anında çözüme kavuşturulmasına hazır mısınız? Firmamıza ileteceğiz kurye taleplerinize anında karşılık verilmektedir. Günümüz dünyasında hizmet sektöründe önemli gelişmeler ortaya çıkmıştır.

Ortaya çıkan gelişmelerden biri de kurye hizmetleri sektöründe gerçekleşmiştir. Bu kapsamda firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerekli tedbirleri almaktadır. Kurye hizmetleri alanında sektörün en iyisi olma yönündeki gayretlerimiz her geçen gün artarak devam etmektedir.

Kurye hizmetleri, kargo sektörü ile bir kısım benzerlikler gösterse de önemli farklılıkları bünyesinde barındırır. Söz konusu farkların başında zaman gelir. Zaman, yaşadığımız devirde en önemli ve en kıymetli kavramdır. Bu kapsamda insanlar zamanlarının boşa harcanmasını istemeden işlerinin hallolmasını arzu ederler. Kurye çağırma hizmeti de burada imdadınıza yetişiyor.

Beyazıt Motorlu Kurye

Beyazıt Moto Kurye Kurye ihtiyacınızı telefonla bize iletmeniz yeterlidir. Kurye talebinizi bize ilettikten sonra adresinize en yakın noktadaki kurye personeli adresinize sevk edilir. Dakikalar içerisinde adresinize ulaşan kurye, gönderinizi imza karşılığı teslim alarak süratle alıcıya ulaştırır. Yine imza karşılığı gönderiyi alıcıya teslim eder.

Müşterilerimizin aklına gelen sorulardan biri de gönderinin teslim edilip edilmediğini nasıl anlayacağınız sorusudur. Firmamız burada da gönül rahatlığı ile iş teslim edeceğiniz bir işletmedir. Gönderinin alıcıya teslim edildiği SMS ya da e-mail yolu ile tarafınıza bildirilir.

Kurye hizmetleri kapsamında ihtiyacınıza karşılamaya yönelik vasıtalar kullanılır. Bu kapsamda kullanılan nakliye vasıtalarının başında motosiklet gelir. Çevrenize baktığınız zaman da kuryelerin ağırlıklı olarak motosiklet kullanarak gönderileri alıcılara ulaştırdığına şahit olabilirsiniz. Çünkü motosiklet trafikte en seri ve hızlı ilerleyebilen ulaşım vasıtasıdır. Hızlı kurye hizmeti için motosiklet kullanılması son derece doğaldır.

Her ne kadar motosiklet kullanımı tercih edilse de kimi gönderilerin bu vasıta ile gönderiminin gerçekleşmesi mümkün değildir. Haliyle büyük hacimde ya da ağırlıkta malzemelerin motosiklet ile taşınması mümkün değildir. Motosiklet, zarf, küçük paket ya da motor sepetine sığabilecek büyüklükte gönderilerin taşınması için ideal bir araçtır.

Beyazıt Arabalı Kurye

Beyazıt Arabalı Kurye Motosiklet ile taşınması mümkün olmayan gönderilerin arabalı kurye vasıtası ile taşınması gerekir. Bunun için Beyazıt Kurye İle iletişime geçebilirsiniz. Gönderinizin ağırlığı, hacmi, boyutu ne olursa olsun her türlü taşıma vasıtası ile gönderiniz taşınabilir. Her ne kadar motosiklet ile gönderiler daha hızlı taşınsa da esas olan taşıma işleminin güvenli şekilde yapılmasıdır. Bu sayede gönderiniz güvenli şekilde taşınmış olur.

Gönderilerin ne kadar süre zarfında teslim edilmesi istendiğine göre kurye hizmetleri farklılıklar gösterir. Firmamız bünyesinde yapılan kurye hizmetlerinin ortalama teslimat süresi aşağıda belirtilmiştir. Her ne kadar bu süreler trafik, kaza ve hava durumuna göre farklılıklar gösterse de normal şartlar altında ortalama süre aşağıdaki gibidir.

  • Normal kurye hizmeti alıyorsanız teslimat süresi 120-180 dakika arasındadır.

  • Ekspress kurye hizmeti alıyorsanız gönderinin teslimat süresi 60-120 dakika arasındadır.

  • VIP kurye hizmeti alıyorsanız da teslimat süremiz 30-60 dakika arasındadır.Siz de hangi kurye hizmeti ihtiyacınızı karşılıyorsa o hizmeti alarak gönderinin güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Beyazıt Gece Kurye BEYAZIT min

Beyazıt kurye tarafından sunulan hizmetlerden biri de gece kurye hizmetidir. Kimi durumlarda gece şartlarında da kurye ihtiyacı hâsıl olabilir. Örneğin yaşlıların gece şartlarında ilaç gereksinimleri oluşabilir. Bu gibi durumlarda ilaçların taşınması, yaşlı ya da hastalara ulaştırılması için kuryeye ihtiyaç duyulabilir.

Bunun yanı sıra farklı sebeplerle gece şartlarında kurye desteğine ihtiyaç duyulabilir. Bu kapsamda firmamız 7/24 kurye desteğine sahip olan bir kurumdur. Bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz günün her saatinde kurye taleplerini ileterek taleplerine karşılık bulabilirler.

Beyazıt Kurye Kiralama

Günümüzün en büyük ve kolaylaştırıcı hizmetlerinden biri de kurye kiralama hizmetidir. Özellikle kurumsal gıda işletmelerinin kurye kullanımı bir zorunluluktur. İşletmeler için kimi zaman kurye ihtiyacı baş ağrıtıcı boyutlarda olabilir. Kuryenin özlük işlemlerinden maaşına kadar takip edilmesi son derece zor ve zahmetli bir iştir.

Firmamızdan kurye kiralama hizmeti alarak bu zahmetli işlerin hiçbirini karşılamak zorunda kalmazsınız. Söz konusu işlerin tamamını sizin adınıza biz takip ediyoruz. Siz de işletme olarak düşük maliyetli kurye temin etmiş olursunuz.

Her türlü kurye hizmeti ihtiyacınızı Beyazıt kurye ile iletişime geçerek giderebilirsiniz. Web sayfamızdaki iletişim numaralarından bizimle irtibata geçtiğinizde kısa sürede gerekli bilgiyi alarak kurye talebinizi karşılayabilirsiniz. Bizleri instagram Hesabımızdan Takip Edebilirsiniz.

Beyazıt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim