Bahçeşehir Kurye

Başakşehir Kurye %100 Güvenli Teslimat Hizmeti

Bahçeşehir Kurye, teknolojinin hızla gelişmesi neticesinde her geçen gün biraz daha ihtiyaç duyulan kurye gereksinimini karşılar. Teknolojinin artması neticesinde insanların ihtiyaçları da bu doğrultuda artmıştır. Bu kapsamda her geçen kendini geliştiren sektörel ağlardan biri de kurye sektörüdür. Bahçeşehir Kurye

Her ne sebeple olursa olsun gecikmelerden etkilenmeden gönderilerin sorunsuz şekilde alıcıya ulaştırılması için kurye firmalarından istifade edilir. Firmamızla irtibata geçerek her türlü kurye ihtiyacı gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Yaptığımız faaliyet alanlarından biri de kurye kiralama hizmetidir. Her yaptığımız faaliyet alanında en iyisini müşterilerimize sunarak % 100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Tüm personelimizin insan ilişkileri konusunda eğitimli olmasını sağlayarak iletişim becerisini önemsiyoruz.

Bahçeşehir kurye olarak sektördeki son gelişmeleri takip ediyoruz. Gelişmeler ışığında kendimizi sürekli yeniliyor ve hizmet kalitemizi artırmaya yönelik tedbirler geliştiriyoruz.

Bahçeşehir Kurye Hizmetleri

Bahçeşehir Moto KuryeGönderileri gideceği adrese ulaştıran kişiler kurye olarak isimlendirilir. Yapılan faaliyetin genel olarak ismi de kurye hizmetleridir.

Günümüz dünyasında evrak, gönderi, paket gibi malzemelerin birçoğu alıcılara kargo şirketleri tarafından ulaştırılır. Günümüzde, özellikle de covid-19 pandemi sürecinde e-ticaret faaliyetlerine insanların meyli artmıştır. Bu durum doğal olarak kargo ve taşıma faaliyetlerinin alanını da genişletmiştir. Bunun yanı sıra posta yolu ile gönderimi yapılan ürünlerin sayısı da hiç azımsanacak seviyede değildir.

Her ne kadar kargo faaliyetlerinin çalışma alanı bu kadar yüksek olsa da istenen zamanda kargoların teslimi sağlanamaz. Zamanın insanlar için önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu kapsamda gönderilerin kısa sürede teslim edilmesi önem arz etmektedir.

Kurye şirketlerine son dönemde büyük rağbet olmasının nedeni hızlı kurye imkânına sahip olmalarından kaynaklıdır.

Bahçeşehir Motorlu Kurye

İnsanlar gönderilerini kargo şirketleri ile göndermekten ziyade kimi zaman Motorlu Kurye şirketleri ile göndermeyi tercih edebilirler. Kimi zaman sevdiklerine hediye göndermek, kimi zaman acil yetiştirilmesi gereken gönderilerin ulaştırılması maksadıyla söz konusu hizmetten istifade edilir.

Moto Kurye faaliyetlerinin iş alanları arasında yaşlılara ilaç dağıtımı faaliyetini de sayabiliriz. Hepimizin malumu olduğu üzere covid-19 pandemi sürecinde bir kısım kısıtlama tedbirleri alındı. Alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma saatlerinde belli kısıtlamalara gidildi. Söz konusu yaş aralığının günün her saatinde acil yemek ve ilaç ihtiyacı doğabilir. Bu kapsamda Bahçeşehir kurye ihtiyaçlarınızı gidermek için imdadınıza yetişiyor.

Kurye faaliyetleri için genellikle motosiklet vasıtasından yararlanılır. Söz konusu faaliyeti motosiklet ile yapan kuryelere moto kurye denir. Yaygın olarak motosikletin tercih edilmesinin temel nedeni çok hızlı ve pratik bir vasıta olmasından kaynaklıdır. Özellikle İstanbul gibi trafik sorununun bulunduğu kalabalık şehirlerde motosiklet ile yapılan taşımacılık son derece pratik şekilde faaliyetin tamamlanmasını sağlar.

Bahçeşehir Arabalı Kurye

BAHÇEŞEHİR minHer ne kadar kurye dağıtımı için öncelikle motosikletler tercih edilse de kimi durumlarda gönderilerin motosiklet ile dağıtımı mümkün olamaz. Söz konusu durumlar hava şartlarının yanında gönderilerin ağırlığı ve hacmi gibi durumlardan kaynaklıdır.

Yukarıda belirtilen tahditlerin olduğu durumlarda arabalı kurye avantajından istifade edilmesi gerekir. arabalı kuryeler hacmi ve ağırlığı fazla olan gönderilerin taşınması için kullanılan vasıtalardır. Sayılan tahditlerde karşılaşılması durumunda arabalı kuryeler gönderilerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Firmamızın kurye çağırma özelliği sayesinde 7/24 kurye talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi bize iletmeniz durumunda adresinize en yakın kurye personeli size yönlendirilecek ve gönderinizi adresinizden teslim alacaktır. Adresinizden imza karşılığı teslim alınan gönderiler yine imza karşılığı alıcıya iletilir.

Bahçeşehir Express Kurye

Bahçeşehir kurye bünyesinde yapılan kurye faaliyetlerinde ihtiyacınız olan kurye hizmetini mutlaka bulabilirsiniz. Kurye hizmetlerimiz teslim süresine göre farklı zaman aralıklarındadır. Bu kapsamda gönderilerinizin ortalama teslim zamanı aşağıdaki gibidir.

  • Normal kuryelerin teslim zaman aralığı 120-180 dakika arasındadır.

  • Ekspress kuryelerin teslim zaman aralığı 60-120 dakika aralığındadır.

  • VIP kuryelerin teslim süresi ise 30-60 dakika arasındadır.

Yukarıda belirtilen zaman aralığı trafiğin normal seyirde olduğu döneme göre belirlenmiştir. Trafiğin yoğunluğuna, kaza durumuna göre teslim süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Bahçeşehir Kurye Firmamız bünyesinde gönderimi yapılan ürünlerin teslim edildiğine dair SMS ve e-mail bilgilendirmesi alırsınız. Bu sayede gönderinizin teslim edildiğini eş zamanlı olarak öğrenebilirsiniz. Her türlü kurye faaliyeti ile ilgili web sitemizdeki iletişim numarasından bize ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Bahçeşehir Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim