Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye İle Zamandan Kazanın

Bayrampaşa Kurye, niteliği ne olursa olsun her türlü gönderinizin gideceği adrese ulaştırılması için emrinizdedir. Günümüzde zamanın ne kadar önemli bir kavram olduğunu düşündüğümüzde kuryelerin önemi bir kat daha artar. Bu kapsamda insanların özellikle hizmet sektöründe zaman kaybetme tahammülü çok daha az oluyor. Bayrampaşa Kurye

Kuryelerin hayatımızda çokça yer işgal etmesinin temel nedeni de insanların zaman kaybına tahammül etmek istememesidir. Kurye personeli gönderileri kargo firmalarından çok daha hızlı ve güvenli şekilde taşır.

Her birimiz bilinçli ya da bilinçsiz şekilde kurye personelinden paket teslim alıyor ya da paket teslim ediyoruz. Söz konusu personel uzun yıllardır hayatımızın içindedir. Kimi zamanlarda bu kişilerin hayatımızdaki varlığının farkında olamıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal müşteri olarak kurye hizmetlerinden istifade edebilirsiniz. Her iki müşteri türü de aynı gün ve güvenliğinden emin olarak gönderilerin teslim adresine ulaştırılmasını ister. Bu ihtiyaç da kurye hizmeti veren işletmelerin sayısının artmasına sebep olmuştur.

Bayrampaşa Moto Kurye İle Şehirlerarası Gönderi Seçeneği

Bayrampaşa Moto KuryeKurye firmalarının günümüzde sürekli artması neticesinde rekabet ortamının arttığı da bir gerçektir. Bu kapsamda firmanın sürekli kendini geliştirmesi gerekmektedir. Bayrampaşa Kurye olarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve buna göre faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Kurye faaliyetlerinde yaygın olarak kullanılan vasıta motosiklettir. İstanbul gibi yoğun trafiğin olduğu yerlerde en kıvrak ve hızlı ulaşım vasıtası motosiklettir. Bu nedenle kurye firmalara ağırlıklı olarak motosiklet kullanmayı tercih ederler. Hem yoğun trafikten etkilenmemesi hem de yakıt tüketiminin çok düşük olmasından kaynaklı olarak söz konusu vasıtanın kullanımı son derece mantıklıdır.

Her ne kadar kurye faaliyetlerinde moto kurye kullanılması esas yöntem olsa da kimi zamanlarda motosikletin taşıma faaliyetlerinde kullanılması mümkün değildir. Hava şartlarının yağışlı olduğu zamanlarda motosikletin kullanılması son derece tehlikelidir. Çünkü söz konusu vasıtanın kayma riski çok yüksektir. Bu nedenle hava şartlarının olumsuz olduğu, gönderi ağırlığının fazla ya da hacminin büyük olduğu durumlarda moto kurye kullanılamaz.

Kurye vasıtası olarak motosikletin kullanılamadığı durumlarda arabalı kurye alternatifinin değerlendirilmesi gerekir. Arabalı kurye hizmeti ile hava şartları ya da gönderinin ağırlık ve hacmi ne olursa olsun güvenli şekilde teslimat gerçekleştirilir.

Bayrampaşa Kurye Hizmetleri

Bayrampaşa Kurye hizmetleri arasında birçok alternatif sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sunulan hizmetler arasında bütçeniz için en uygun olan ve ihtiyacınızı en pratik yoldan gerçekleştirebileceğiniz alternatifi bulabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki ortalama teslim sürelerini dikkate almanızda fayda vardır.

  • Normal kuryelerin ortalama teslim süresi 120-180 dakikadır.

  • Ekspress kuryelerin ortalama teslim süresi 60-120 dakikadır.

  • VIP kuryelerin ortalama teslim süresi 30-60 dakikadır.

Yukarıda belirtilen süreler trafiğin normal seyirde olduğu, kazanın ya da yol çalışması gibi durumların olmadığı durumlarda belirlenmiş zaman aralıklarıdır. Şartların değişmesi durumunda ortalama teslimat zamanlarında ufak aksamalar olabilir.

Adres bilgisi ve kurye hizmetleri konusunda son derece tecrübeli olan firmamız gönderilerin zamanında teslim edilmesi için her türlü alternatifi değerlendirmektedir.

Bayrampaşa Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  1. 90’lı yıllarda hayatımıza giren kuryeler, günümüzde yaygın şekilde faaliyet göstermektedir. Söz konusu kurye firmaları neden bu kadar çok tercih ediliyor? Kuryelerin kargo faaliyetlerinden farkı nedir? gibi sorular insanların aklına gelebilir.
  2. Son dönemde yaşanan covid-19 pandemi sürecinde kuryelerin önemi bir kat daha artmıştır. Bu zorlu süreçte kurye firmamız vatandaşlara birçok avantaj sağlamıştır.
  3. Pandemi döneminde kronik hastalarla birlikte 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır. Bu yasak döneminde insanların ilaç, yemek, kişisel ihtiyaç gibi gereksinimlerinin karşılanması için kuryelere ihtiyaç duyulmuştur.
  4. Motorlu Kurye faaliyetleri ile kargo firmaları arasındaki temel fark zamandan kaynaklıdır. İnsanlar günümüzde her türlü ihtiyacının zaman kaybetmeksizin gerçekleşmesini isterler. Bu kapsamda kargo firmalarını kullanmak yerine kurye firmalarını kullanmayı tercih ederler.
  5. Kargo firmalarının gönderileri teslim süreci birkaç gün gibi zaman aralığını kapsar. İnsanların bu süreyi beklememesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda kurye firmalarını tercih etmek çok daha mantıklıdır.

Bayrampaşa kurye bünyesinde yapılan tüm gönderi teslimatları imza karşılığı yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz hızlı kurye avantajından istifade ile gönderilerin teslim edildiğine dair bilgilendirilir. SMS ya da mail yolu ile yapılan bilgilendirme sonunda gönderinizin teslim edildiğini anlayabilirsiniz. Her türlü kurye ihtiyacınız için web sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Eksen Kurye Bir Asrın Kurye Kuruluşudur.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim