Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye 7/24 Kurye Hizmeti

Balmumcu Kurye ile acil gönderilerinizin aynı gün teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz dünyasında insan ihtiyaçları sürekli artmaktadır. Artan ihtiyaçlar neticesinde hizmet sektöründe de önemli atılımlara gereksinim duyulmuştur.

Balmumcu Kurye Kurye hizmetleri sektörü artan insan ihtiyaçları neticesinde 90’lı yıllarda hayatımıza girmiştir. Günümüzde her ne kadar kurye sektörü gelişmiş olsa da insanlar gönderileriniz posta ya da kargo şirketleri ile göndermeyi tercih ederler. Kargo ya da posta yolu ile gönderilen paketlerin teslimatı birkaç gün sürmektedir.

Kimi müşteriler gönderilerinin aynı gün ulaştırılmasını arzu ederler. Bu gibi durumlarda kargo şirketleri ihtiyaçlara cevap veremez. Her kargonun gideceği mesafeye göre belli bir teslim zamanı vardır. Balmumcu kurye ile yaptığınız gönderimlerde İstanbul içi tüm teslimatlar aynı gün yapılır. Bu hizmet ile sevdiklerinize hediye göndereceğiniz ya da acil bir gönderi gereksinimi olduğunda hızlı şekilde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Balmumcu Kurye İle Gönderiniz Güvende

 1. Kurye hizmetleri arasında birçok farklı alternatif bulabilirsiniz. Paketleri incelediğinizde hangi hizmetin sizin için daha uygun olduğunu görebilirsiniz.
 2. Gönderimi yapılacak zarf ya da paketin 120-180 dakika arasında teslimatı sizin için yeterli ise normal kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz.
 3. Gönderim yapacağınız paketin 60-120 dakika arasında teslimatının yapılması işinizi görüyorsa ekspress kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz.
 4. Paketlerinizin sayılan iki alternatiften daha hızlı ulaşmasını istiyorsanız VIP kurye alternatifini tercih edebilirsiniz. Bu hizmet ile gönderileriniz 30-60 dakika arasında teslim edilir.
 5. Asrın Kurye Şehirler Arası Kurye Hizmeti İle İstanbul Bursa Arası Kurye Hizmeti ile Sizlere Sınırsız İmkanlar Sunmaktadır.
 6. Havaalanından paket aldırmak istiyorsanız ya da şehir dışına göndereceğiniz paketleriniz için uçak kurye avantajından istifade edebilirsiniz.
 7. Gerek bireysel olarak gerekse de kurumsal olarak yukarıdaki kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurye çağırma sistemi ile bize ulaşarak adresinize en yakın kurye personelinin yönlendirmesini yapabiliriz. Kurye personeli dakikalar içerisinde adresinizde olacaktır. Kurye personelimiz profesyonelliğin gereği olarak imza karşılığında gönderinizi teslim alacak, yine imza karşılığı alıcıya teslim edilecektir.

Balmumcu Hızlı Kurye Avantajını Deneyin

Balmumcu Hızlı Kurye Hızlı kurye olmanın prensip edinildiği firmamızda paket taşımacılığı için tercih edilen vasıtaların nitelikleri de farklıdır. Kurye hizmetlerinde esas olan ulaşım vasıtası motosiklettir. Moto kurye olarak adlandırılan kurye personeli trafik sorunu ile karşılaşmadan paketlerinizi sorunsuz şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Motosiklet vasıtaları zarf, paket gibi gönderilerin taşınması için en ideal araçtır. Hem trafikte kıvrak hareket etmesi sebebiyle hem de yakıtının son derece tasarruflu olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen araç motosiklettir.

Her ne kadar yaygın olarak kullanılan vasıta motosiklet olsa da kimi durumlarda gönderilerin motosiklet ile taşınması mümkün değildir. Gönderinin hacmi, ağırlığı gibi etkenler gönderinin motosiklet ile taşınmasını mümkün kılmaz.

Aynı zamanda yağışlı havalarda motosikletin kaya riski çok yüksektir. Bu gibi durumlarda kurye hizmetleri için arabalı kuryelerden istifade edilir. Bu vasıtalar ile gönderileriniz güvenli şekilde gideceği adrese ulaştırılır.

Gönderilerinizin boyutu, ağırlığı, hacmi, niteliği ne olursa olsun firmamız bünyesinde taşımanın sağlanacağı bir araç vardır. Gönderinin sağ salim gideceği adrese ulaştırılacağına emin olabilirsiniz.

Balmumcu Kurye Kiralama

Firmamız bünyesinde bireysel ya da kurumsal nitelikte gönderilerin ulaştırılması hizmeti verilmesinin yanında kurye kiralama hizmeti de verilmektedir. Günümüz dünyasında işletmelerin kurye bulundurması bir ihtiyaçtan ziyade gerekliliktir.

Kurye personelinin sigortası, maaşı, özlük işlemleri derken işletme için büyük bir yüktür. Bu yükün tamamını işletme yerine firma olarak biz üzerimize alıyoruz. İstediğiniz sayıda kuryeyi yapılan sözleşme kapsamında işletmenize tahsis ediyoruz. Bu sayede kayıt kuyudat işleri ile uğraşmadan kuryeye sahip olabilir, gönderilerinizi sorunsuz şekilde gideceği adrese ulaştırabilirsiniz.

Balmumcu Kurye İle Kazanacaklarınız

 • En uygun Moto Kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • İstanbul içi gönderileriniz saatler, hatta dakikalar içinde teslim olur,
 • Şehirlerarası Kurye hizmeti ile aynı gün teslimat garantisinden faydalanabilirsiniz.
 • İstanbul gibi kalabalık bir şehirde trafik derdinden kurtulabilirsiniz.
 • Acil Gönderileriniz için 90 dakika teslimat garantisinden faydalanabilirsiniz.

Neden Balmumcu Kurye Kullanmalıyım?

Balmumcu Motorlu Kurye Günümüzde zamanın ne kadar kıymetli bir kavram olduğu hepimizin malumudur. İnsanlar her sektörde işlerinin hızlı şekilde giderilmesini isterler. Bu nedenle kargo şirketleri ile çalışmaktansa kurye firmaları ile çalışmayı tercih ederler.

Kurye firmalarını her zaman kargonun bir alternatifi gibi düşünmemek gerekir. Kuryeyi günün her saati 7/24 çağırabilirsiniz. Gece gündüz hizmet veren firmamız kurye ihtiyaçlarınızı günün her saatinde karşılayabilir.

Örnek vermek gerekirse yaşlıların acil olarak ihtiyaç duyduğu ilaç gereksinimi kuryeler aracılığı ile karşılanabilir. Bunun yanında özellikle covid-19 pandemi sürecinde yaşanan bir takım kısıtlamalar neticesinde 65 yaş üstü ve kronik hastalar sokağa çıkamadılar. Söz konusu kesimin belli ihtiyaçlarının giderilmesi için kurye firmalarına ihtiyaç duyulmuştur. Pandemi ( Covid-19 ) sürecinde kurye firmalarına rağbet bu kapsamda artmıştır. Her türlü kurye ihtiyacınız için Balmumcu kurye ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Veri Güvenliği Polikamız Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilir yada Buradan İndir ‘e Bilirsiniz

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim