Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Sancaktepe Kurye

7/24 Moto Kurye

Sancaktepe Kurye İstanbul da Çözüm Ortağınız

İstanbul Kurye sektörünün önde gelen firmalarından olan Sancaktepe Moto Kurye, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile bireysel ve kurumsal kurye taleplerini hızlı ve güvenilir şekilde karşılıyoruz. Şehrin hemen her noktasına dağılmış hizmet ağımız sayesinde günün her saati paket, evrak ve diğer gönderileriniz emin ellerde bulunmaktadır.

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, 7 gün 24 saat boyunca faydalanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilmektesiniz. Şehir içi ve şehirlerarası olarak sunulan kurye hizmetlerimiz şu şekilde olmaktadır:

● Motorlu Kurye

● Arabalı Kurye

● Acil Kurye

● VİP Kurye

● Express Kurye

● Uçak Kurye

● Şehirlerarası Kurye

● Toplu Dağıtım

Sancaktepe Kurye

Kurye Seçimi ve Gönderiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Son yıllarda acil ihtiyaçlar ya da gönderim yapılması gereken paketler için kurye kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Şehir trafiğinin yoğunluğu, hava şartları ve kimi durumlarda zamanın yetersizliğinden dolayı pek çok kişi bu yönteme başvurmaktadır. Fakat her durumda olduğu gibi eşya ve değerli evrakların teslim edileceği kurye firmasının güvenilir olması çok önemlidir. Kurye gönderimi yapılacak şirketin kurumsal yapısı ve referansları araştırılmalıdır.

Asrın Kurye olarak, yıllardır siz müşterilerimize en güvenilir kurye hizmetini yüksek kalite anlayışı ve ivedilik içinde sunmaktayız. Kurye seçiminden sonra bir diğer husus ise kurye gönderimi yapılırken dikkat edilecek olan hususlardır. Sancaktepe Kurye firması, kurye gönderimi ile ilgili olarak sizlere şu önerilerde bulunmaktadır:

Kurye gönderimi yapılacak olan paket üzerine teslimat yapılacak adresin eksiksiz ve doğru olarak yazılması ve kontrol edilmesi gereklidir. Adresin yanlış yazılmış olması, teslimatın yapılmasına engel olacaktır.

● Gönderimi yapılacak gönderi şayet bir evrak ya da belge ise, gönderi zarfı düzgün bir şekilde kapatılmalıdır. Teslimat adres bilgileri ve telefon numarası mutlaka doğru yazılmalıdır.

● Motorlu Kurye Seçeneği ücretlendirmeyi belirlediği için hangi kurye yöntemi ile gönderi yapılacağı mutlaka belirtilmelidir.

● Gönderinizin en kısa sürede karşı tarafa teslimatının gerçekleşebilmesi için Sancaktepe Moto Kurye görevlisi gelmeden önce gönderi hazırlanmış olmalıdır.

Express Kurye Nedir?

Express Kurye, Sancaktepe Kuryenin müşterilerine sunmuş olduğu kurye hizmetleri arasında diğerlerine göre daha hızlı sunduğu hizmetlerden biridir. Bu kurye seçeneğinin avantaj yaratan kısmı, gönderilerin çok daha çabuk gönderiminin yapılmasıdır.

Bu şekilde bir kurye seçimi yapıldığında, kurye görevlisi adresinizden gönderi paketini aldığında başka hiçbir adrese uğramadan teslimat adresine ulaştırmaktadır. Her zaman en güvenilir kurye hizmetini gerçekleştiren Sancaktepe Kurye‘nin bu ayrıcalıklı hizmetinden 7/24 faydalanabilirsiniz. İstanbul içinde Sancaktepe’den bir başka adrese teslim edilecek olan paketleriniz, 60 ile 120 dakika arasında en geç iki saatte teslim edilmektedir.

Acil olarak bir gönderi almak ya da göndermek istediğinizde firmamızla iletişime geçerek Express Kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tüm kurye hizmetleri farklı ücretlere tabi olup, en uygun ücret avantajları hakkında da bilgi alabilmektesiniz.

Niçin Kurye Tercih Etmeliyim?

● Özellikle şehrimiz İstanbul’da büyük bir trafik yoğunluğu, sıkışıklığı yaşanmakta ve insanlar zamanla yarışmaktadır. Gün içerisinde yaşanan yoğunluklar nedeniyle pek çok kişi gönderilerinde kurye seçeneğini tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi şehir içi veya şehirlerarası gönderilerin teslimat sürelerinin farklı yöntemler kullanıldığında, belirtilen adrese geç ulaşmasıdır.

● Eğitimli ve tecrübe sahibi kurye görevlileri sayesinde tüm gönderileriniz güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Moto Kurye‘nin gidiş güzergahı daha önceden belirlenmiş olduğu için teslimatta hiçbir gecikme yaşanmaz.

● Kurye gönderimi gerçekleşmeden önce gönderileriniz Sancaktepe Moto Kurye tarafından yapılacak bir sözleşme ile güvence altına alınmaktadır.

● Kurye kullanımı sayesinde gece saatlerinde de herhangi bir ihtiyacınızı karşılama şansına sahip olursunuz.

İstanbul Bursa Arası Kurye Hizmetimiz ile 7/24 İstanbul’dan Bursa’ya Yada bursan istanbul’a Gönderim yapabilirsiniz…

Bizleri YouTube Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye