Sancaktepe Kurye

7/24 Moto Kurye

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Kurye Hizmetleri

Sancaktepe Kurye Tüm kurye gereksinimlerinizi Sancaktepe kurye ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kurye sektörünün son dönemde yaygın şekilde faaliyet alanını artırdığına şahit oluyoruz. Rasgele sokağa çıktığınızda dahi gözünüze çarpan birçok motosikletli kurye olduğunu görmeniz sektörün ne kadar geliştiğinin bir göstergesidir.

İnsanlar neden son dönemde kurye şirketlerine rağbet göstermiştir? Öncelikle bunun iyi anlaşılması gerekir. Sancaktepe kurye olarak faaliyetlerimizi aşağıdaki prensipleri ilke edinerek gerçekleştiriyoruz.

 1. Gönderilerin kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 2. İstanbul içi gönderi teslimatlarını aynı gün alıcılara ulaştırıyoruz.

 3. Sadece şehir içi taşıma hizmeti değil, aynı zamanda şehirlerarası kurye taşımacılığı da yapıyoruz.

 4. Kurye personeli olarak çalışan tüm personel yasal gereksinimlerin tamamına sahip kişilerdir.

 5. Çalışanların tamamı insan ilişkileri ve medeni yönü güçlü kişilerdir.

 6. Çalışanlar, işletmelerin müşteri potansiyelini artırmaya yönelik faaliyetlerini icra ederler.

 7. Gelişmiş araç filomuz sayesinde gönderilerin niteliğine uygun şekilde araç kullanabiliyoruz.

 8. Gönderinizin hacmi ya da ağırlığı, alıcılara ulaştırılmasına engel değildir.

 9. Gönderilerin güvenli şekilde taşınması önceliğimizdir.

 10. Gönderilerin nerede olduğu merkezi takip sistemi aracılığı ile takip edilir.

 11. Gönderilerin alıcılara ulaştırılmasından sonra müşterilere gerekli bilgilendirme yapılır.

Gönderiler Ne Zaman Alıcıya Teslim Edilir?

Gönderilerin alıcılara teslim edilme süresi tamamen müşterinin seçeceği paket türüne bağlıdır. Nedir bu paket türleri kısaca bunlara değinelim. Firmamız bünyesinde 3 farklı paket türü vardır. Bunlardan ihtiyacınız olanı belirleyerek gönderilerinizin kısa sürede alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Normal kurye

 • Ekspress kurye

 • VIP kurye

Sancaktepe Moto Kurye Gönderilerin 120-180 dakika arasında alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız normal kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gönderilerinizin 60-120 dakika arasında alıcılara ulaştırılması ihtiyacınızı karşılıyorsa ekspress kurye işinizi görecektir.

Gönderileriniz çok acil bir şekilde alıcıya ulaştırılsın istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanarak 30-60 dakikada teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıdaki teslimat sürelerine her ne kadar riayet edilmeye çalışılsa da gönderinin zamanında alıcılara ulaştırılmasında size de önemli görevler düşmektedir. Bu kapsamda aşağıdaki prensiplere dikkat etmeniz önem arz etmektedir.

 • Gönderileriniz ev ya da işyerinizde hazır iken kurye talebinde bulunmalısınız.

 • Kurye personelini gönderiyi hazırlamak için bekletmemelisiniz.

 • Gönderinin üzerine okunaklı bir şekilde alıcının adresi ve telefonunu açıkça yazmalısınız.

 • Gönderinin zarar görmemesi için niteliğine uygun şekilde paketleme malzemesi kullanmalısınız.

 • Havanın yağışlı olması durumunda gönderinin ıslanmamasına yönelik tedbir almalısınız.

Kurye Hizmetlerinde Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Sancaktepe Kurye faaliyetlerinde genel olarak motosikletten istifade edilir. Söz konusu vasıta İstanbul trafiğinde seri hareket etme adına çok ideal bir araçtır. Ayrıca yakıt tüketiminin de son derece ideal aralıkta olduğu düşünüldüğünde motosiklet, kurye firmalarının vazgeçilmez aracı olarak karşımıza çıkar.

Her ne kadar motosikletle gönderilerin alıcılara ulaştırılması temel prensip olsa da aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda arabalı kuryelerin kullanılması gereklidir.

 • Gönderinin ağırlığı motorda taşıma için uygun değildir.

 • Gönderinin hacmi motor sepetine sığacak boyutta değildir.

 • Hava durumu motor ile taşıma yapmaya elverişli değildir.

Kurye Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sancaktepe Acil Kurye Son dönemde yaygın olarak tercih edilen hizmet alanlarından biri de kurye kiralama hizmetidir. Söz konusu hizmet alanı işletmelere yöneliktir.

Günümüz dünyasında özellikle gıda işletmelerinde kurye personeli çalıştırmanın gereklilikten ziyade bir zorunluluk olduğu aşikârdır.

Bunun yanında işletmeler kurye personelini işe almaktansa kurye kiralamanın daha avantajlı olduğu sonucuna ulaşmışlardır.

 • Kurye kiralayarak nitelikli ve eğitimli kişileri personel kadronuza katmış olursunuz.

 • Potansiyel müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.

 • Kurye personeli olarak kullanılan personelin tamamı yasal yeterliliğe sahiptir.

 • Kurye araç filonuzu modern ve ihtiyacı karşılayacak nitelikte geliştirmiş olursunuz.

 • Kurye personelinin sigorta, maaş gibi ödemelerini hesaplamak zorunda kalmazsınız. Bunları sizin yerinize firmamız öder.

 • Kurye personeli ile ilgili harcadığınız zamanı işletmeyi iyileştirmek için harcayabilirsiniz.

Uçak Kurye Nedir?

Uçak Kurye Son dönemde adını sıkça duymaya alıştığımız hizmet alanlarından biri de uçak kuryedir. Bu kapsamda havaalanına gelen gönderiler kurye personelimiz tarafından havaalanından alınarak alıcılara ulaştırılır. Bu sayede birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

 • Uçak kurye hizmetinden bireysel ya da kurumsal müşteriler yararlanabilir.

 • Gönderilerinizin havaalanında bekletilmesi gibi bir problemle karşılaşmazsınız.

 • Diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi uçak kurye hizmetinde de gönderinin niteliğine uygun vasıtalar tercih edilir.

Sancaktepe kurye olarak tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyeti en öncelikli prensibimizdir. Bu kapsamda kurye ihtiyacı duyduğunuzda telefonla müşteri temsilcimize ulaşarak bu talebinizi iletebilirsiniz. Talebinize kısa sürede cevap verilecektir.

Sancaktepe Kurye İstanbul da Çözüm Ortağınız

İstanbul Kurye sektörünün önde gelen firmalarından olan Sancaktepe  Kurye, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile bireysel ve kurumsal kurye taleplerini hızlı ve güvenilir şekilde karşılıyoruz. Şehrin hemen her noktasına dağılmış hizmet ağımız sayesinde günün her saati paket, evrak ve diğer gönderileriniz emin ellerde bulunmaktadır.

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, 7 gün 24 saat boyunca faydalanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilmektesiniz. Şehir içi ve şehirlerarası olarak sunulan kurye hizmetlerimiz şu şekilde olmaktadır:

● Motorlu Kurye

● Arabalı Kurye

● Acil Kurye

● VİP Kurye

● Express Kurye

● Uçak Kurye

● Şehirlerarası Kurye

● Toplu Dağıtım

Sancaktepe Hızlı Kurye

Kurye Seçimi ve Gönderiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Son yıllarda acil ihtiyaçlar ya da gönderim yapılması gereken paketler için kurye kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Şehir trafiğinin yoğunluğu, hava şartları ve kimi durumlarda zamanın yetersizliğinden dolayı pek çok kişi bu yönteme başvurmaktadır. Fakat her durumda olduğu gibi eşya ve değerli evrakların teslim edileceği kurye firmasının güvenilir olması çok önemlidir. Kurye gönderimi yapılacak şirketin kurumsal yapısı ve referansları araştırılmalıdır.

Asrın Kurye olarak, yıllardır siz müşterilerimize en güvenilir kurye hizmetini yüksek kalite anlayışı ve ivedilik içinde sunmaktayız. Kurye seçiminden sonra bir diğer husus ise kurye gönderimi yapılırken dikkat edilecek olan hususlardır. Sancaktepe Kurye firması, kurye gönderimi ile ilgili olarak sizlere şu önerilerde bulunmaktadır:

● Sancaktepe Kurye gönderimi yapılacak olan paket üzerine teslimat yapılacak adresin eksiksiz ve doğru olarak yazılması ve kontrol edilmesi gereklidir. Adresin yanlış yazılmış olması, teslimatın yapılmasına engel olacaktır.

● Gönderimi yapılacak gönderi şayet bir evrak ya da belge ise, gönderi zarfı düzgün bir şekilde kapatılmalıdır. Teslimat adres bilgileri ve telefon numarası mutlaka doğru yazılmalıdır.

● Motorlu Kurye Seçeneği ücretlendirmeyi belirlediği için hangi kurye yöntemi ile gönderi yapılacağı mutlaka belirtilmelidir.

● Gönderinizin en kısa sürede karşı tarafa teslimatının gerçekleşebilmesi için Sancaktepe Moto Kurye görevlisi gelmeden önce gönderi hazırlanmış olmalıdır.

Sancaktepe Express Kurye Nedir?

Sancaktepe Express Kurye

Express Kurye, Sancaktepe Kuryenin müşterilerine sunmuş olduğu kurye hizmetleri arasında diğerlerine göre daha hızlı sunduğu hizmetlerden biridir. Bu kurye seçeneğinin avantaj yaratan kısmı, gönderilerin çok daha çabuk gönderiminin yapılmasıdır.

Bu şekilde bir kurye seçimi yapıldığında, kurye görevlisi adresinizden gönderi paketini aldığında başka hiçbir adrese uğramadan teslimat adresine ulaştırmaktadır. Her zaman en güvenilir kurye hizmetini gerçekleştiren Sancaktepe Kurye’nin bu ayrıcalıklı hizmetinden 7/24 faydalanabilirsiniz. İstanbul içinde Sancaktepe’den bir başka adrese teslim edilecek olan paketleriniz, 60 ile 120 dakika arasında en geç iki saatte teslim edilmektedir.

Acil olarak bir gönderi almak ya da göndermek istediğinizde firmamızla iletişime geçerek Express Kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tüm kurye hizmetleri farklı ücretlere tabi olup, en uygun ücret avantajları hakkında da bilgi alabilmektesiniz.

Niçin Kurye Tercih Etmeliyim?

● Özellikle şehrimiz İstanbul’da büyük bir trafik yoğunluğu, sıkışıklığı yaşanmakta ve insanlar zamanla yarışmaktadır. Gün içerisinde yaşanan yoğunluklar nedeniyle pek çok kişi gönderilerinde kurye seçeneğini tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi şehir içi veya şehirlerarası gönderilerin teslimat sürelerinin farklı yöntemler kullanıldığında, belirtilen adrese geç ulaşmasıdır.

● Eğitimli ve tecrübe sahibi kurye görevlileri sayesinde tüm gönderileriniz güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırılır.

● Moto Kurye’nin gidiş güzergahı daha önceden belirlenmiş olduğu için teslimatta hiçbir gecikme yaşanmaz.

● Kurye gönderimi gerçekleşmeden önce gönderileriniz Sancaktepe Moto Kurye tarafından yapılacak bir sözleşme ile güvence altına alınmaktadır.

● Kurye kullanımı sayesinde gece saatlerinde de herhangi bir ihtiyacınızı karşılama şansına sahip olursunuz.

İstanbul Bursa Arası Kurye Hizmetimiz ile 7/24 İstanbul’dan Bursa’ya Yada bursan istanbul’a Gönderim yapabilirsiniz…

Bizleri YouTube Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz.

 • Sancaktepe Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

  Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

  ☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Phone icon
+905433466373
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye