Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Beyoğlu Kurye

7/24 Moto Kurye

Beyoglu kURYE

Beyoğlu Kurye Hizmetleri

Tüm hediye, gönderi ve paketlerinizi sorunsuz şekilde Beyoğlu Kurye ile göndermeye hazır mısınız?

Beyoğlu Kurye 1990’lı yıllarda hayatımıza giren kurye firmaları günümüzde aktif olarak faaliyet gösteren hizmet sektörlerinden biri halini almıştır. Her geçen gün de yaygınlaşmaya devam etmektedir. Dışarı çıktığımız zaman dahi bilinçli ya da bilinçsiz şekilde kuryelere gözümüz çarpar.

Kurye hizmetlerinden bireysel olarak yararlanabileceğiniz gibi firmanız için kurumsal şekilde de yararlanabilirsiniz. Her iki yöntemle de firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız, sektörel gelişmeleri yakından takip eden, rakiplerine nazaran üstün özellikleri olan işletmelerden biridir.

İnsanlar kimi zaman belli nitelikteki gönderilerinin acilen alıcılara ulaştırılmasını isterler. Bu tür taleplerine kargo şirketleri hemen karşılık veremez. Kargo şirketleri ile bir gönderinin alıcıya ulaştırılması herkesin malumu olduğu üzere birkaç günlük bir zaman dilimini kapsar. Beyoğlu Motorlu Kurye hizmeti aldığınız zaman ise gönderileriniz İstanbul içi aynı gün teslim edilir.

Şehir içi hızlı kurye imkânına sahip olduğumuz gibi şehirlerarası kurye hizmetinde de ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap veriyoruz. Şehirlerarası kurye taşımacılığında mesafeye göre teslim süresi değişir. Buna rağmen en güvenli ve hızlı taşımacılık için her türlü gayreti sarf ediyoruz.

Beyoğlu Kurye Hizmetleri

Beyoğlu Moto KuryeKurye çağırma özelliğinden yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz her zaman firmamızı arayarak kurye talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin tarafımıza ulaşmasını müteakip adresinize en yakın bölgedeki kurye personeli adresinize sevk edilir. Adresinizden imza karşılığı gönderinizi teslim alarak en hızlı vasıta ile alıcıya ulaştırır. Sizden nasıl imza karşılığı gönderi teslim alındıysa alıcıya da yine imza karşılığı teslim edilir.

Firmamız bünyesinde ihtiyacınızı karşılayacak kurye hizmetini mutlaka bulacaksınız. Kurye hizmeti verdiğimiz paketler teslim süresine göre farklı zaman aralıklarındadır. Bu kapsamda aşağıdaki ortalama teslim sürelerinde teslimatın yapıldığını görebilirsiniz.

  • Teslimatın 120-180 dakika arasında yapılmasını istiyorsanız normal kurye imkânından yararlanabilirsiniz.

  • Teslimatın 60-120 dakika arasında yapılmasını arzu ediyorsanız ekpress kurye imkânından yararlanmalısınız.

  • Teslimatın 30-60 dakika arasında yapılmasını isterseniz VIP kurye seçeneği ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Yukarıda sayılan teslimatların ortalama süreleri bir kısım faktörlere göre değişiklik gösterir. Yoldaki çalışma durumu, trafik durumu gibi sebepler teslimat zamanında gecikmeye sebep olabilir. Bölgeye en yakın hizmet bölgelerimiz.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu KuryeKurye firmalarının yaygın olarak kullandığı ulaşım vasıtası motosiklettir. Moto Kurye olarak adlandırılan kuryeleri sokağa çıktığınızda sıklıkla görürsünüz. Söz konusu vasıtanın sıklıkla tercih edilmesinin temel nedeni en hızlı ulaşım vasıtası olmasından kaynaklıdır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde trafik çok büyük problemdir. Bir yerden bir yere gitmek insanları strese sokar. Bu gibi durumların söz konusu olduğu büyük şehirlerde motosikletin kullanılması en mantıklı tercihtir. Söz konusu vasıtanın yakıt tüketimi de diğer araçlara nazaran çok düşüktür.

İstanbul’un sıkışık trafiğinde Motorlu Kurye ile gönderileriniz trafik durumundan etkilenmeden süratle gideceği adrese ulaştırılır. Üstelik gönderinizin teslim edildiğine dair e-mail ya da SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Bu sayede gönderinin ulaşıp ulaşmadığı yönünde aklınızda bir soru işareti kalmamış olur. Aynı zamanda profesyonel taşımacılığın hazzına da varmış olursunuz.

Beyoğlu Arabalı Kurye

Her ne kadar gönderilerin motosiklet vasıtası ile gönderilmesi tercih edilse de kimi durumlarda gönderilerin söz konusu vasıta ile gönderimi mümkün olmaz. Gönderimi yapılacak paketin ağırlığı, hacmi, boyutu gibi kriterler gönderinin arabalı kuryeler vasıtası ile sevkiyatını gerektirir. Bu amaca yönelik araç filomuz arasında arabalı kuryeler mevcuttur.

Gönderinizin boyutu ne olursa olsun firmamızdaki araçlar ile gönderimin güvenli şekilde yapılması sağlanır. Kurye taşımacılığında en öncelikli kural gönderinin güvenli şekilde teslimatının yapılmasıdır. Bu kapsamda kimi zamanlarda hava şartları moto kurye kullanımına elverişli olmaz. Her ne kadar trafik bir problem sahası olsa da asıl olan gönderinin güvenli şekilde taşınmasıdır.

Neden Beyoğlu Kurye?

Beyoğlu kurye, kurye sektöründe uzun zamandır hizmet veren, sektörün öncü kuruluşları arasındadır. Bu kapsamda firmamızın tecrübesi, siz değerli müşterilerimizin kurye ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir.

Beyoğlu Kurye İletişim Kanalları

Kurye talebinizi web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşarak iletebilirsiniz. Talebinizin alınmasını müteakip en uygun kurye vasıtasına yönlendirme yapılır ve ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik tedbir alınır. Her geçen gün kendini biraz daha geliştirme gayreti içerisinde olan Beyoğlu Kurye, her daim siz değerli müşterilerinin yanında olmaya devam edecektir. Firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır. 

Beyoğlu Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Eksen Kurye Bir Asrın Kurye Kuruluşudur.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye