Haydarpaşa Kurye

HAYDARPAŞA KURYE HİZMETİ

Haydarpaşa Kurye  Haydarpaşa en yoğun trafik akışının gerçekleştiği bir ilçemizdir. Haydarpaşa Kurye Firmamız dahilinde sizler de en kapsamlı ve en ideal oranda İstanbul geneline kurye dağıtımlarını gönderebilirsiniz. Haydarpaşa kurye kapsamında hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmet tanımına, gönderilmesi gereken her tülü kurye ürünlerinin adresten alınıp adrese teslim edilmesi vardır. Siz değerli müşterilerimize özel en kestirme güzergahlarımızla olabildiğince kısa sürede ürünlerinizi zarar görmeden kurye hizmeti kapsamında taşımaktayız.

Haydarpaşa Moto Kurye

HAYDARPAŞA KURYE

Haydarpaşa motorlu kurye hizmeti, motosikletten yararlanılarak çiçek, pasta, çikolata vb. özel gönderilerinizde, firma için gönderi iletmek adına alacağınız kiralama hizmetlerinde ayrıca firma ve şirket özelinde belge ve evrak gönderimlerinde siz değerli müşterilerimizin yanında yer almaktadır. Gönderileriniz motosiklet yardımı işe trafik kurallarına uygun olarak fakat trafik sıkışıklığına da çözüm niteliğinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle sizler de talimatlarınızda hız ve güveni bir arada yaşamak için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Kuryelerimize özel olarak zimmetlenmiş olan kargolar alıcılara anında ulaştırılır. İstanbul genelinde en uzak mesafeleri bile yakına indirgeyen kurye hizmetleri dahilinde sizler de teslimattaki en büyük yardımcınızdan dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz.

Haydarpaşa Kurye Hizmetleri

Haydarpaşa kurye hizmetleri motosiklete gönderileri başta olmak üzere, çeşitli imkânlar dahilinde hızlı teslimat yapılacak araçlardan yararlanmaktadır. Bu hizmetleri size firmamız sağlamaktadır. Oldukça hızlı, güven dolu aynı zamanda da bir kurye firmasından beklenen bütün vasıfları taşıyan bir firma olmaktan mutluluk duyarız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Vizyon olarak ulaşım ağını mesafe kısmında minimum süreye indirmeyi amaçlamış bulunmaktayız. Bu sayede özel, kişisel ve firma gönderilerinizin teslimatları yapılırken mesafeler bizim için asla önemli değildir. sizin acil iletilmek üzere hazırlanmış işlerinizi kısa sürede, belirtilen tarih ve saat dakikliği ile alıcılara sunmaktayız.

İster sürekli olarak ister bir kereliğe özgü çalışmalarımızda her zaman aynı heyecanı yalamaktayız. Çalışma azmimiz müşterilerimize göstermiş olduğumuz değerden ileri gelmektedir. Her koşulda ve her iklimsel özellikte kurye dağıtımlarınızı sizin için gerçekleştirmekteyiz. Özellikle moto kurye alanında da İstanbul geneline yayılmış olan hizmet ağımız sayesinde hızlı ve acil kurye işlemleri ekspress kurye olarak hazırlanmaktadır. Moto Kurye alanında en dakik ve en profesyonel çalışan, sektörün en iyisi olan firmamız ile çalışmak için sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Haydarpaşa da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri  : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri  : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz

Asrın Kurye Bir MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim