Erenköy Kurye

Erenköy Moto Kurye Hizmeti

Erenköy Kurye Erenköy Kurye İstanbul’un en gözde semnt’lerinden olan Erenköy’de firmamız kurye hizmeti sağlamaktadır. Kurye hizmetlerinde yenilikci bir anlayışla hizmet veren firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Motorlu Kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin gönderileri güven içinde gideceği adrese ulaşmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi kağıthane’de trafik çok yoğundur. Bu yoğunluktan dolayı kurye hizmetlerinde genellikle motosiklet kullanılmaktadır. Motosiklet sayesinde trafikten olabildiğince az etkilenen gönderiler, sorunsuz bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. Motosikletle verilen kurye hizmetine genel olarak moto kurye denilmektedir.

Asrın Kurye ile Tüm Gönderileriniz Güvende

Asrın Kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye hizmeti, kurye kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

Erenköy Moto Kurye Erenköy Express Kurye hizmeti, sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz. Hizmet alanlarının önceliği hız olduğundan, ve  bu hızın sağlanmasına yardımcı olabilecek her türlü gelişme bizler için  çok önemlidir. Sektörde 20 Yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize kurye hizmetlerinde öncü ve yenilikçi firma olmak için çaba sarfetmekteyiz firmamız da çeşitli ürün ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Erenköy Kurye Kullanın Zamandan Tasarruf Edin

Sektörün öncü firmalarından olan Asrın Kurye güvencesiyle, Erenköy Moto Kurye olarak da siz müşterilerimize kurye hizmeti sunmaktayız. Kurye sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız ile tüm paket, koli ve evraklarınız güvenli biçimde teslim edilmektedir. Kurye gönderimi yapılırken sunduğumuz birçok seçenek ve uygun fiyat politikamızla, şehrin en fazla tercih edilen kurye firmasıyız.

Gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşulları ile birlikte, kurye kullanımı artık bir lüks olmaktan çıkmıştır. Her kesimden insanın talep ettiği bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Erenköy Kurye firması olarak sürekli müşteri odaklı bir çalışma şeklini hayata geçirmekteyiz. Bu sebeple tüm müşterilerimize uygun ücret ve hızlı teslimat garantisini vermekteyiz. Erenköy Kurye Hizmeti

Her Bütçeye Uygun Erenköy Kurye Seçeneklerimiz Nelerdir?

Firmamız bünyesinde bulunan kurye gönderimi seçeneklerinden bir tanesi mutlaka sizin de talep ve bütçenize uygundur. Talep ve teslimat süresinin kısalığına göre değişen gönderim seçenekleri çok küçük ücret farklılıkları ile sunulmaktadır. Her biri güler yüzlü ve alanında uzman olan Erenköy Moto Kurye görevlilerimizin sunmuş olduğu hizmetler şu şekildedir:

● Arabalı Kurye

● Motorlu Kurye

● Yaya Kurye

● VİP Kurye

● Express Kurye

● Gece Kurye

● Uçak Kurye

● Toplu Dağıtım

● Acil Kurye

● Şehirlerarası Kurye

Tüm bu kurye gönderimi hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızı arayarak kurye talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Erenköy içerisinde ve yakın çevresinde ikamet eden müşterilerimize 20 dakika içerisinde geri dönüş sağlamaktayız. Erenköy Kurye talebinde bulunurken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Erenköy Kurye Talebinde Bulunurken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Acil bir evrak ya da paket göndermeniz gerektiğinde veya bir ihtiyacınızı tedarik etmeniz gerekirse Erenköy Kurye imdadınıza yetişmektedir. Tüm gönderileriniz en güvenilir şekilde ve ivedilikle verilen adrese teslim edilecektir. Fakat kurye gönderimi yapmadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gönderiniz farklı ve yanlış bir adrese teslim edilebilir veya sizden kaynaklı herhangi bir hasara uğrayabilmektedir.

● Her şeyden önce, referansları bulunan ve güvenilir bir kurye firması ile çalışmanız gerekmektedir. Bu konuda yıllardır sektörün öncülerinden olan firmamız tüm gönderilerinize gerekli özeni göstermektedir.

● Kurye ile gönderimi yapılacak olan paket, koli ya da zarfın üzerine teslimat adresi kesinlikle doğru ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Aksi takdirde gönderiniz yanlış bir adrese teslim edilebilme riskini taşıyacaktır.

● Özellikle yağmurlu hava koşulları yaşandığında paket ya da zarfınızı mutlaka su geçirmez bir ambalajla ile korumaya almalısınız. Su ile temas sonucu, paketleriniz zarar görebilmektedir.

● Gönderinizin teslimat süresinin uzamaması için kurye görevlisi adresinize gelmeden önce paket tamamen hazırlanmış olmalıdır.

● Kurye görevlisi geldiğinde beklemediğiniz bir ücret ile karşılaşmamak için, firmamızla görüşürken hangi kurye seçeneğini istediğinizi belirtmelisiniz. Express kurye, Gece Kurye ve VİP Kurye hizmetlerimiz, standart kurye ücretinden biraz daha fazla olmaktadır.

Arabalı Kurye Nedir?

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın sunduğu kaliteli ve güvenilir kurye hizmetlerinden biri de Arabalı Kurye hizmetidir. Gün içerisinde Erenköy Kurye firmamıza pek çok kurye talebi gelmektedir. Bu talepler arasında motorlu taşımaya uygun olan küçük paket ve zarflar, yaya veya motorlu kuryeler tarafından taşınmaktadır. Ve belirtilen sürede verilen adrese teslim edilmektedir.

Bazı durumlarda motorlu taşıma ile gerçekleşemeyecek kurye talepleri de olmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda son model araçlarımız ile Arabalı Kurye hizmetini sunmaktayız. Tamamı trafikte deneyimli ve çok dikkatli olan sürücülerimiz eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşımaktadırlar. Tüm kurye seçeneklerinde bulunan prosedürlerimiz bu kurye seçeneği için de geçerlidir. Gönderilmesi gereken tüm büyük eşya paketleriniz için Erenköy Kurye’nin Arabalı Kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim