Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Erenköy Kurye

7/24 Moto Kurye

Erenköy Kurye Kullanın Zamandan Tasarruf Edin

Sektörün öncü firmalarından olan Asrın Kurye güvencesiyle, Erenköy Moto Kurye olarak da siz müşterilerimize kurye hizmeti sunmaktayız. Kurye sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız ile tüm paket, koli ve evraklarınız güvenli biçimde teslim edilmektedir. Kurye gönderimi yapılırken sunduğumuz birçok seçenek ve uygun fiyat politikamızla, şehrin en fazla tercih edilen kurye firmasıyız.

Gelişen teknoloji ve değişen yaşam koşulları ile birlikte, kurye kullanımı artık bir lüks olmaktan çıkmıştır. Her kesimden insanın talep ettiği bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Erenköy Kurye firması olarak sürekli müşteri odaklı bir çalışma şeklini hayata geçirmekteyiz. Bu sebeple tüm müşterilerimize uygun ücret ve hızlı teslimat garantisini vermekteyiz.Erenköy Kurye

 

Her Bütçeye Uygun Erenköy Kurye Seçeneklerimiz Nelerdir?

 

Firmamız bünyesinde bulunan kurye gönderimi seçeneklerinden bir tanesi mutlaka sizin de talep ve bütçenize uygundur. Talep ve teslimat süresinin kısalığına göre değişen gönderim seçenekleri çok küçük ücret farklılıkları ile sunulmaktadır. Her biri güler yüzlü ve alanında uzman olan Erenköy Moto Kurye görevlilerimizin sunmuş olduğu hizmetler şu şekildedir:

● Arabalı Kurye

● Motorlu Kurye

● Yaya Kurye

● VİP Kurye

● Express Kurye

● Gece Kurye

● Uçak Kurye

● Toplu Dağıtım

● Acil Kurye

● Şehirlerarası Kurye

Tüm bu kurye gönderimi hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızı arayarak kurye talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Erenköy içerisinde ve yakın çevresinde ikamet eden müşterilerimize 20 dakika içerisinde geri dönüş sağlamaktayız. Erenköy Kurye talebinde bulunurken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Erenköy Kurye Talebinde Bulunurken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Acil bir evrak ya da paket göndermeniz gerektiğinde veya bir ihtiyacınızı tedarik etmeniz gerekirse Erenköy Kurye imdadınıza yetişmektedir. Tüm gönderileriniz en güvenilir şekilde ve ivedilikle verilen adrese teslim edilecektir. Fakat kurye gönderimi yapmadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gönderiniz farklı ve yanlış bir adrese teslim edilebilir veya sizden kaynaklı herhangi bir hasara uğrayabilmektedir.

● Her şeyden önce, referansları bulunan ve güvenilir bir kurye firması ile çalışmanız gerekmektedir. Bu konuda yıllardır sektörün öncülerinden olan firmamız tüm gönderilerinize gerekli özeni göstermektedir.

● Kurye ile gönderimi yapılacak olan paket, koli ya da zarfın üzerine teslimat adresi kesinlikle doğru ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Aksi takdirde gönderiniz yanlış bir adrese teslim edilebilme riskini taşıyacaktır.

● Özellikle yağmurlu hava koşulları yaşandığında paket ya da zarfınızı mutlaka su geçirmez bir ambalajla ile korumaya almalısınız. Su ile temas sonucu, paketleriniz zarar görebilmektedir.

● Gönderinizin teslimat süresinin uzamaması için kurye görevlisi adresinize gelmeden önce paket tamamen hazırlanmış olmalıdır.

● Kurye görevlisi geldiğinde beklemediğiniz bir ücret ile karşılaşmamak için, firmamızla görüşürken hangi kurye seçeneğini istediğinizi belirtmelisiniz. Express kurye, Gece Kurye ve VİP Kurye hizmetlerimiz, standart kurye ücretinden biraz daha fazla olmaktadır.

 

Arabalı Kurye Nedir?

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın sunduğu kaliteli ve güvenilir kurye hizmetlerinden biri de Arabalı Kurye hizmetidir. Gün içerisinde Erenköy Kurye firmamıza pek çok kurye talebi gelmektedir. Bu talepler arasında motorlu taşımaya uygun olan küçük paket ve zarflar, yaya veya motorlu kuryeler tarafından taşınmaktadır. Ve belirtilen sürede verilen adrese teslim edilmektedir.

Bazı durumlarda motorlu taşıma ile gerçekleşemeyecek kurye talepleri de olmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda son model araçlarımız ile Arabalı Kurye hizmetini sunmaktayız. Tamamı trafikte deneyimli ve çok dikkatli olan sürücülerimiz eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşımaktadırlar. Tüm kurye seçeneklerinde bulunan prosedürlerimiz bu kurye seçeneği için de geçerlidir. Gönderilmesi gereken tüm büyük eşya paketleriniz için Erenköy Kurye‘nin Arabalı Kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. YouTube Facebook İnstagram

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye