Caddebostan Kurye

Caddebostan Kurye Hizmetleri

Caddebostan Kurye İstanbul Caddebostan semtinde hem ilçe geneli hem de ilçeden İstanbul ‘un geneline yayılmış bir hizmet ağı ile büyük olasılıkla kişiselleştirin özel olarak Caddebostan Kurye Hizmeti Güvenilir hizmetin yanı sıra bir kuryede aranabilir tüm vasıflara sahip çalışma arkadaşlarımıza göre kurye hizmetinde saygın ve lider iş gücü sunmaktayız.

Caddebostan Kurye

Moto Kurye sektörde yeni yeni teknoloji gelişimi ve çevre haritası İstanbul gibi şehirlerde kendini geliştirmeyi hedeflemiş bir iş dalıdır. Bu iş tanımı, evrak ve belge taşımacılığını, motor ile ilgili ve güler yüzlü, nazik, kurye personellerinin katkıları vardır. İstanbul oldukça kalabalık bir şehirdir. Türkiye ‘nin en kalabalık ve trafik yoğunluğu, en önemli şehridir.

Motora Kurye Hizmetleri İstanbul ‘da başlandı . İstanbul trafiğine çözüm bulma, trafikte zaman kaybetmeden işlerin aksamasını ayarlamaeye yönelik olarak her türlü belge ve küçük paket taşımacılığı moto kurye ile yapılmaktadır. Firmamız da bu İş Tanımı dahilinde Caddebostan Moto Kurye hizmetini kullanıcılarına sunan ve bu hizmete layıkıyla yerine getiren prensip ile çalışmaktadır.

Asrın Kurye İhtiyaç Duyduğunuz Heran Yanınız da

Caddebostan Moto KuryeÇiçek ve makarna gibi ürünler kargo ile taşınamaz. Çünkü özen ve özen isteyen gönderim içeridir. Bu hizmete ek tanımlanmış olan Caddebostan Kurye Hizmetleri iş tanımında çiçek, Makina Parçası , önemli evrak, doküman gibi hem kağıt hem de küçük özen isteyen. Oldukça duyarlılığı olan bazı ürünler var.

Bu tarz ürünler ancak siz götürdüğünüzde daha güvenli olabilir. İşte bizler de firma olarak siz de güvende özen göstererek götüreceğiniz ürünler alıp, sizin yerinize iletilmek istediğiniz tarafa götürüyoruz. Bu sayede iş yükünüzü hafifletmiş oluyoruz. Ayrıca araç içinde İstanbul trafiği kalıyor önlüyor buna ek olarak kendimiz de motosiklete binmek uzun trafik kuyruklarında takılmaya kalmıyoruz.

Caddebostan Görüldüğü için her şeyi önceden planlanmış ve ayarlanmış olarak sıfır risk ile önemli eşyalarınızı yönetmek emanet edeceği bir yardımcı olmaktantan mutluluk duyuyoruz. Sizler de firmamız ile ilgili alanda çalışmak için en kısa sürede iletişim kurmaktayız. Asrın Kurye 20 Yıllık Sektör tecrübesi ile Başta Kadıköy olmak Üzere tüm istanbul ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Sizlerden gelen olumlu olumsuz tüm yorum, şikayet ve düşüncelerinizi her zaman dikkate alarak yolumuza devam ettik. Sizlerin sayesinde istanbul da En İyi Kurye Firması haline geldik 

Asrın Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Caddebostan da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul’da dünyaya açılan bir motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri  : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri  : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim