Arnavutköy Kurye

Arnavutköy Kurye Hızlı Teslimat Güvenli Hizmet

Arnavutköy Kurye Arnavutköy kurye ile gönderilerinizi hızlı bir şekilde gideceği adrese ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir işletme sahibi iseniz ve işletmenin kurye hizmetlerinin sağlanması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Göndermek istediğiniz gönderiler niteliklerine uygun vasıtalarla kısa sürede gideceği yere ulaştırılır. Firmamız kurye hizmetleri sektörünün öncü firmaları arasındadır.

Firmamız, motorlu kurye hizmetlerin kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirerek gerçekleştirir. Dağıtımının yapılmasını istediğiniz paketlerin büyüklüğü, hacmi, evrak ya da paket olması önemli değildir. Tüm gönderileriniz aynı ilgi alaka ile taşınmaktadır.

Göndermek istediğiniz paketler hazır olduğunda bizimle irtibata geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye çağırma hizmeti sayesinde adresinize en yakın kurye personeli adresinize sevk edilir. Motorlu kurye hizmetimizden istifade ederek gönderi talepleriniz e ergonomik şekilde karşılanır.

Arnavutköy Motorlu Kurye Nedir?

Arnavutköy Moto KuryeEvrak ya da paketleri istenilen adrese götürüp teslim eden kişilere kurye ismi verilir. Söz konusu kişiler gönderi dağıtımı için motorlu vasıtaları kullanıyorsa bunlara motorlu kurye adı verilir.

Motorlu Kurye hizmetleri genellikle kargo hizmetleri ile karıştırılan bir hizmet alanıdır. Aradaki temel fark, Arnavutköy kurye hizmetlerinin kargolara nazaran çok daha hızlı ve kolay takip edilebilmesidir. Kurye personeli bu faaliyeti yaya olarak yapabileceği gibi, motosiklet, araba gibi vasıtalarla da bu işi yapabilirler. Kuryelerin görevini şu şekilde ifade edebiliriz.

  • Müşterinin göndermek istediği paketleri kısa sürede gideceği yere ulaştırmak ve imza karşılığı alıcıya teslim etmek

  • Kuryeler, kişi ya da firmaları temsil eden dağıtım elemanlarıdır. Bu kapsamda kuryeler temsil ettiği kişi ya da kurumların itibarını düşünmek ve buna göre hareket etmek zorundadır.

  • Gönderimi yapılan paketler kurye personeline emanet edilmiş malzemelerdir. Bu bilinçle malzemelerin güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması çok önemlidir.

Arnavutköy Hızlı Kurye

Arnavutköy Acil KuryeKuryeler, kullandıkları araç sınıflarına göre farklı kategorilerde görev yaparlar. Her şeyden önce kurye personelinin görevi, kendisine emanet edilen gönderileri güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmesini sağlamaktır. Genellikle kurye personeli moto kurye ya da arabalı kurye şeklinde faaliyetini gerçekleştirir.

Genellikle kurye dağıtımları için tercih edilen vasıta motosiklettir. Motosiklet trafik problemine takılmadan hızlı şekilde dağıtım yapılmasını sağlayan en ergonomik vasıtadır. Hem dağıtım hızı hem de yakıt tasarrufu anlamında motosiklet en ideal vasıta olma özelliği taşır.

Arnavutköy Kurye ile Arabalı Kurye Hizmeti

Kimi durumlarda gönderilerin motosiklet ile gönderilmesi mümkün olmayabilir. Bu durumlarda arabalı kuryelerden istifade edilir. Özellikle yağışlı havalarda motosiklet ile gönderi taşınması çok riskli bir iştir. En önemli önceliğimiz gönderinin güvenli şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Bu kapsamda yağışlı havalarda motosiklet kullanılması uygun değildir.

Ayrıca gönderilerin ağırlık ve hacminden kaynaklı olarak da ürünlerin motosiklet ile gönderimi mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda da arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur. Her ne kadar arabalı kuryeler moto kuryeler kadar hızlı şekilde teslimat yapamasalar da gönderinin güvenli şekilde adrese ulaştırıldığından emin olabilirsiniz.

Kurye Personelinde Aranan Nitelikler

Arnavutköy Hızlı Kurye Arnavutköy Kurye personelinin işini düzgün şekilde yapabilmesi için belli niteliklere sahip olması gerekir. Aşağıda sayılan nitelikler, iyi bir kurye için olmazsa olmaz vasıflar arasındadır.

  1. Kurye, kullandığı aracın niteliğine uygun ehliyete sahip olmalıdır. Bu kapsamda motosiklet ya da araba en çok kullanılan vasıtalar olduğuna göre kuryenin A1/A2 ya da B sınıfı ehliyete sahip olması gerekir.

  2. Kurye, uzun süre çalışabilecek fiziksel ve psikolojik erginliğe sahip olmalıdır.

  3. Dürüst, çalışkan ve iş ahlakına sahip olmalıdır.

  4. İnsan ilişkileri konusunda eğitimli, güçlü bir diksiyona sahip olmalıdır.

  5. Kuryeler güler yüzlü kişiler olmasının yanında müşteri memnuniyetinin önemini kavramış bireyler olmalıdır.

  6. Kuryeler, kurye yöneticilerinin talimatlarına uymayı ilke edinmelidirler.

  7. Vardiya planına uygun şekilde çalışma şartlarını kabul edebilir kişiler olmalıdır.

Arnavutköy Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Arnavutköy kurye faaliyetleri özellikle covid-19 pandemi sürecinde daha da artmıştır. Bu zorlu dönemde kurye personelimiz müşterilerine çok büyük kolaylıklar yaşatmıştır. Özellikle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın kişisel ihtiyaçlarının yanında ilaç ihtiyacı da hâsıl olmuştur. Bu gibi durumlarda da firmamız her zaman vatandaşlarımızın yanında olmuştur.

Faaliyet alanı sürekli artan kurye sektörünün her geçen gün önemi bir kat daha artmaktadır. Faaliyet gösterdiği ilk dönemde sadece kurumsal firmalara yönelik faaliyet gösteren kurye firmaları günümüzde bireysel müşterilere de hizmet vermektedir. Günümüzde günlük ihtiyaçların karşılanmasının yanında yemek ya da su dağıtımı gibi faaliyetlerin yapılmasında da tercih edilir. Her türlü kurye taleplerinizi firmamızla iletişime geçerek karşılayabilirsiniz.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim