Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Feneryolu Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Feneryolu Kurye Hizmetleri

İstanbul’un Kadıköy ilçesinden İstanbul geneline ya da İstanbul’da istenilen noktadan Kadıköy  ilçesine firmamızın Feneryolu Kurye servisi sağlayıcılığı bulunmaktadır. Bu kapsamda bütün gönderiler, zamana ve iş prosedürlerine takılmadan olabildiğince hızlı olarak iletilmek istenilen yere gönderilmektedir. Sizler de kişisel, firma bazında ve daha birçok nedenler içeren evraklarınızı, belgelerinizi firmamız ile gönderebilirsiniz.

Feneryolu KuryeKargo hizmetleri kapsamında her ürünün taşımacılığı yapılamamaktadır. Özellikle sıvı ürünler, kırılacak eşyalar ve çiçek, pasta ve çikolata gibi özen isteyen bozulabilecek ürünlerin taşımacılığını kargo şirketi yapmaz. Ayrıca il içinde ilçeler arası evrak gönderimi de ne yazık ki kargo şirketlerinde oldukça uzun sürmektedir. Bu nedenle kişiler yukarıda bahsi geçene eşyaları kendi imkânları ile götürmeye çalışmaktadır. Halbuki İstanbul genelinde bu duruma hiç de gerek yoktur. Çünkü İstanbul iline özel olarak, il içinde ilçeler arasında ve en yakın il olan Kocaeli’ nin yakın ilçelerine Motorlu Kurye Hizmeti sağlanmaktadır. Firmamız Feneryolu moto kurye olarak, Feneryolu ilçesinde yer alan adres teslimatlarını diğer ilçeler arası geliştirmiştir ve müşterilerin bu koşulda mağdur olmamaları adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Kadıköy Ve Çevre İlçelere 7/24 Moto Kurye Hizmeti

İstanbul’ un Feneryolu ilçesinden başlayarak bütün ilçelere ve Kocaeli’ nin yakın ilçelerine Moto Kurye servis hizmeti sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bu durum Feneryolu kurye hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede kapsamlı bir şekilde Motorlu Kurye hizmeti alabilirsiniz. Peki bu hizmetler neleri kapsamaktadır? Öncelikli olarak acil gitmesi gereken evrak işlerinde, belge, pasaport ve vize işlemlerinde sıklıkla hizmet götürmekteyiz.

Firmalar arası acil gitmesi gereken paket ve evraklarda, kişisel çiçek, çikolata ve pasta gibi bozulması muhtemel, özenle taşınması gereken paketlerde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. İlgili alanlarda sağlatılan kurye hizmeti İstanbul genelinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul trafiğinin neden olduğu bu çıkmaz, kişilerin sektörel ve kişisel işlerinde hız kazanmasını sağlamıştır. Motosiklet ile dağıtım sağlandığı için trafikte hız kazanmak adına alınmış bu önlem müşteriler tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizler de acil ihtiyaç durumlarında ya da kargo ile gönderemeyeceğiniz özel gönderilerinizin iletilmesi durumunda bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu işlem için tek yapmanız gereken iletişime geçmektir.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul ve Kadıköy de hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler   i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye