Hakkımızda

7/24 Moto Kurye

cropped ASRIN LOGO 1.png yeni 1

En Hızlı Ve En Güvenli Kurye Hizmeti

Kalite Politikamız Dinamik bir ekiple, dağıtım sektöründe müşterilerimizin beklentilerinden daha da fazlasını vermeye çalışan, kaliteli ve efektif çözümler üreten, başarı odaklı bir firmayız. Asrın  Kurye olarak kalite politikamız şu iki temel üzerinde yükselir.

Müşterilerimizin beklentisini anlamak müşterilerimizin bizden beklentisini ve gelecekte oluşabilecek beklentileri anlamaya çalışırız. Bunun için müşterilerimiz ile yakın temas içinde bulunur, sistematik ve araştırmacı yaklaşım prensibiyle çalışırız. Müşterilerimizin beklentisine cevap vermek müşterilerimizin beklentilerini, imkanlar çerçevesinde, karlılık hedefini de ihlal etmeden, bir çözüm ortağı mantığı ile karşılamaya çalışırız.

Asrın Kurye olarak kalite politikamızın devamlılığının, iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin, kalite sistemimizin uygunluğunun sürekli olarak denetleneceğini taahhüt ederiz. Hizmetlerimiz Küçük paket taşımacılığı, evrak ve döküman taşımacılığı Express dağıtım kampanya, duyuru, açılış ve her türlü tanıtım broşürleri. Davetiye dağıtım açılış, sergi ve konser davetiyeleri gibi her türlü dağıtım ve gönderi hizmeti sağlamaktır. 

cropped cropped fc8df321 74da 426c 9894 b84ad1e2d30d 1
Phone icon
+905433466373
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye