Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Tekstilkent Motorlu Kurye

7/24 Moto Kurye

Tekstilkent Motorlu Kurye

Tekstilkent Motorlu KuryeTekstilkent Motorlu Kurye Müşterilerimiz için oldukça önemli olan gönderilerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gideceği yere iletilmesini sağlar. Müşterilerimizin memnuniyetinden asla ödün vermeden, teslimatların özenli bir şekilde  taşınmasını birinci görevimiz sayarız. Kurye sektöründe hız ve güven arayanlar için çeşitli çözüm önerilerimizle ve işinde uzman kadromuzla yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlarız. Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğunu bilir, tüm teslimat süreçlerimizde bu bilinçle hareket ederiz. Sizler de Bağcılar Kurye ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tekstilkent Motorlu Kurye firmamız için en önemli olan zamandır. Yoğun iş temposu, özel hayatın ihtiyaçları ve özel anların önemliliği tüm teslimatlar da yoğun bir şekilde hissedilir. Moto Kurye hizmeti tüm bu yoğunluğu ve hızı tölere eden bir hizmettir. Şehrin trafiğinden kurtularak hızlı bir taşımacılık hizmeti sunulmasını sağlar. Bu sayede teslimatlar alıcı tarafa hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. İstanbuldaki trafik kuryeler için de  engel niteliğindedir. Ancak Motorlu Kurye bu engeli aşan bir hizmet biçimidir.

Gönderilerinize Önem Veriyoruz

 Tekstilkent Kurye ile iletişime geçip ihtiyaç duyduğunuz her hizmet türü özenle takip edililr. Sizlerin isteğine göre teslimatlarınız adresinizden  alınır ve gideceği adrese en hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Ayrıca bazı teslimatların kısa zaman aralıklarında teslim edilmesi gerekmektedir. Bu durumlarda ise gönderilerinizin teslim edileceği saat aralıklarını seçebilir, Hızlı Kurye seçeneklerimizden faydalanarak tüm işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Tüm bu gönderi süreçiyle ilgili bilgiye ihtiyaç duyduğunuz her an da  uzman kadromuzu bir telefon uzağınız da  bulabilirsiniz. Çağrı merkezimiz teslimatınızla ilgili her soruya sizlere profesyonellikle cevap verebilmektedir.

20 Yıllık Motorlu Kurye Tecrübemiz ile Tekstilkent’te sayısız firmaya hizmet vermekteyiz. Bunlardan Trans Orient, Ecrin Yayınları, Alfemo, Dornier Makina ve Özde Tekstil Başta gelmektedir. Firmamız Tekstilkent ve Giyimkente Çok yakın konumdadır. Bu yüzden Bölgede bulunan Müşterilere acil cevap verilebilmekredir.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye