Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Sarıgazi Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Sarıgazi Kurye Hizmeti

Moto Kurye sektörüne yıllarını vermiş olan Asrın Kurye, tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışını Sarıgazi Kurye ile paylaşmaya devam etmektedir. Resmi tatiller dahil olmak üzere, günün her saati siz değerli müşterilerimize kurye hizmeti sunmaktayız. Kurye seçeneklerimiz arasında bulunan VİP, Express, Arabalı, Moto, Acil ve Şehirlerarası Kurye hizmetlerinden biri mutlaka size ve göre.

Her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden Sarıgazi Kurye hizmetinden 7/24 boyunca en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Bunun için sadece firmamızla iletişime geçerek kurye tercihinizi ve talebinizi bildirmeniz yeterli olmaktadır.Sarıgazi Kurye

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sarıgazi Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden bu yana müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş durumdayız.

● Kurye sektöründe kendimizi sürekli yenilemekte ve kaliteli hizmet anlayışını en güvenilir şekliyle müşterilerimize sunmaktayız.

● Zamanın ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Ve bu yüzden kuryelerimiz tarafından yapılacak tüm taşımalarınız hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

● Son zamanlarda ülkemizde yoğun olarak yaşanan pandemi dolayısıyla temassız işlem ve temassız teslimat uygulamasını hayata geçirdik, çünkü sağlığınızı önemsiyoruz.

● Acil Kurye, Gece Kurye gibi hizmetlerimiz sayesinde gece saatlerinde de kurye ihtiyacınızı karşılamaktayız.

● Kurye tarafından yapılan taşıma esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir hasara karşı, taşıma öncesinde hazırlanan bir sözleşme ile bunu belgelemekteyiz.

● Sadece Sarıgazi ve çevresi için değil, tüm İstanbul ve Şehirlerarası Kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

● Teslim ettiğiniz tüm paket ve evraklarınız bizim güvencemiz altındadır.

● Kaliteli ve güvenilir Sarıgazi Kurye hizmetini en uygun ücret karşılığında müşterilerimize sunuyoruz.

Sarıgazi Moto Kurye ve Diğer Kurye Hizmetlerini Nasıl Sağlamaktayız?

Asrın Kurye firmasının bünyesinde yıllardır faaliyet göstermekte olan Sarıgazi Moto Kurye,bu konudaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Gece Kurye, Arabalı Kurye, VİP Kurye, Motorlu Kurye, Şehirlerarası Kurye, Express Kurye, Hızlı Kurye ve Uçak kargo gibi. Ayrıca davetiye, katalog, broşür gibi dağıtımları sağlamak için Toplu Dağıtım kurye hizmeti de sağlamaktayız.

Tüm bu kurye hizmetlerimizden size uygun olanını firmamızdan talep etmeniz durumunda, en kısa süre zarfında size geri dönüş yapmaktayız. Gönderimi yapılacak olan paketin üzerine teslimat adresini doğru ve eksiksiz olarak yazıp, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bulunduğunuz bölge Sarıgazi içinde ise en geç yarım saat içinde yetkili personelimiz talebiniz üzerine adresinize gelecektir.

Kurye taşımacılığı yapılacak olan paket ya da evrakın çok acil şekilde yerine ulaşması gerektiği durumlarda Express Kurye hizmetinizde olacaktır. Belirtilen teslimat adresi için trafiğin en az olduğu ve en kısa yol tespit edilip, teslimatınız belirttiğiniz vakitte teslim edilmektedir.

Sarıgazi Acil Kurye Nedir? Avantajları Nelerdir?

Acil kurye bir diğer adıyla VİP Kurye, müşterilerimize sunduğumuz en özel hizmetlerden biridir. Çok acil temin edilmesi ya da bir başka adrese gönderilmesi gereken tüm paket ve diğer eşyalarınızın taşınma süresi çok kısadır.

İstanbul içinde teslimatı yapılacak olan paket, en geç bir saat içerisinde yerine ulaştırılmaktadır. Sarıgazi Kuryeden Acil Kurye talebinde bulunmanız halinde gönderiniz teslimat adresine ulaşmadan önce farklı hiçbir teslimatın araya girmesi söz konusu değildir. Böylece paketiniz çok çabuk ve sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Tüm Kurye İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Moto Kurye taşımacılığı ciddiyet ve özen isteyen bir iştir. Mutlaka güvenilir ve referansları bulunan bir firma tercih edilmelidir.

● Kurye talebinde bulunurken hangi tür kurye kullanacağınızı önceden belirlemeniz ve belirtmeniz gereklidir. Zira her kurye seçeneği için farklı ücret tarifeleri uygulanmaktadır.

● Gönderimi yapılacak paket ya da zarf üzerine teslimat adresi tam ve eksiksiz olarak doldurulmalı ve bu şekilde kurye görevlisine teslim edilmelidir.

Bizleri YouTube Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye