Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Kavacık Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Kavacık Moto Kurye Hizmeti

Kavacık Moto Kurye siz değerli müşterilerine sunduğu çeşitli hizmetler ile  göndermek  istediğiniz gönderileriniz hiçbir zaman geç kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da bizden kaynaklı sorunlarla karşılaşmazsınız. Bütçenizi hiç  zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli, hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan Asrın Kurye ile göndermek veya aldırmak istediğiniz tüm teslimatlarınız güven altındadır.

Kavacık Moto Kurye

İstanbul ve çevre illere göndermek istediğiniz teslimatlarınız ya da gelmesini istediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söz verilen zamanda yine teslim edilir, Asrın Kurye başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki illere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler sayesin de dağıtım ve kurye hizmetini kaliteli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Asrın Kuryenin çalışma prensibi , hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye olmak ve bizleri tercih eden müşterilerimize hizmet vermektir.

Kavacık semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Anadolu yakasından İstanbul’un tüm semtlerine her türlü Motorlu Kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0212 673 00 39 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz.Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere gönderilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır ve en kısa sürede teslim olacaktır.

Acil Gönderileriniz İçin Bizleri Tercih Edebilirsiniz

Motorlu kurye hizmetimizle Kavacık semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim olmasını istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz size en uygun hizmet türümüzü sunarak siparişinizi oluşturacaktır.

Asrın Kurye hizmetlerinde İstanbul’un tüm semtlerine daha kısa sürelerde özel kalıp, evrak, numune, parça ve konşimento gibi hızlı ve belli sürelerde işlem yapılabilmesi için ulaştırılması gereken gönderilerin teslimatını için vip kurye ve gümrük kurye hizmetlerini ekonomik ve  güvenilir olarak gerçekleştirilebilmesi adına tecrübeli, çözüm odaklı ve iş güvenliği eğitimi almış A2 ehliyetli personelleri sayesinde hala sektörün lider firması olmaya devam etmektedir.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Kavacık da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Ataşehir Kurye İçerenköy Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye