Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

İstanbul Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

İSTANBUL MOTO KURYE

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla Asrın Kurye istediğiniz onu gönderileriniz için sizlerin hizmetindedir. İstanbul Moto Kurye endüstrisi güvenilir bir firma olmamızın en büyük şartları sürat ve büyüklüğü süre zarfında gönderinizi belirttiğiniz adrese teslim etmemizdir. İstanbul’un yoğun trafiğini safra gönderileriniz gideceği adresediğinde ulaştırılıyor.

İstanbul Moto Kurye

Moto Kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un bulunduğu yer kuryelerimiz ile sizlerin istekleriniz varsa servis hizmeti vermekteyiz. Son model araçlarımız ve uzman kuryelerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde kurye servisi vermekteyiz. Firmamız sizlerin siparişinize göre moto kurye, arabalı kurye, ekspres kurye, gece kurye ve VIP kurye hizmeti veriyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye Nedir?

Motosikletle çalışan koli, kutu, zarf, fatura ve paket bir adresten başka bir adrese taşıyan oldukça önemli bir meslektir. Motosikletle çalışan kişilere Motokurye adı verilir. Moto Kurye olabilmek için A2 ehli olmak, fiziksel bir eksikliği olmamak, kulak ve göz gibi duyu organlarında işitme ve bakış açısı olmamak ve en az ilkokul mezunu olmaktır. Bunların yanı sıra sıra Türkçe’yi iyi konuşabilmek ve müşteri ile üslubu saygı duyuyor ve müşteri memnuniyeti ilkesine hâkim olup bu konuda duyarlılığımız var.

Gönderilerinizde yetişmeme ya da geç kalma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Şirket olarak sizleri bu sorunlardan kurtaracak hizmet ağımız ile 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Telefon numaralarımızı bizleri arayarak kurye talebinizi iletiyoruz. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz adresinize hızlı bir şekilde ulaşır ve paketinizi ya da evrakınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Özellikle de önemli mallar ve ürün taşıma sistemi, moto kuryelerin farklı özellikleri ve işlem türlerine göre hizmet avantajları içerir. Hızı ve teknolojik yapı ile dikkat çeken moto kurye, taşınacak olan ürün ya da evrakın güvenli ve hızlı şekilde gideceği adrese taşınmasını sağlar. Moto Kurye hizmetleri 7/24 günün her saatinde oturmaktadır. Günün başında saatlerine göre farklı taşımacılık hizmetleri de. Taşıma hizmetlerinde en önemli durum hızlı ve güvenli teslim alıyor. Moto Kuryeler, yoğun trafik ortamlarında hızlı teslimat işlemi gerçekleştirirler.

Moto Kurye Avantajları Nelerdir?

Asrın Kurye sitesi hazırlama rehberi moto kurye taşıma servisi. Belirlenen bölgelerde ürün ara ya da evrak adrestenınızı gideceği adrese teslim edilir. Sitede telefon numaralarından firma aranıyor motorlu acil kurye servisi yapılır. Hizmet türlerine göre bu hizmetten faydalananlar çeşitli avantajlardan faydalanır. Hizmet türlerinden en fazla kullanılanı normal kurye ve gece kurye hizmetidir. Moto kurye taşımacılığında kullanılmış ürünler ve dosyalar arabalı taşıma türüne göre daha küçük boyuttadır. Daha büyük boyuttaki ürünler ise arabalı kurye servisi ile gideceği adrese ulaştırılır.

Moto kurye hizmetinde farklı hizmet türleri ve hizmet türevleri ait özellikleri içerir. Ayrıca onu hizmet türünün sahibi ait avantajları vardır. Ürünlerin hızlı ve kısa devre taşımması moto kurye hizmetinin en önemli avantajları içerisindedir. Hizmet türlerinden olan VIP taşıma, ekpres taşıma, normal taşıma, acil kurye, gece taşım ve arabalı kurye müşterilerin talep ve isteğine göre belirlenir.

Kurye taşıma hizmetinin sadece motorlu taşıma şeklidir. Önceki İstanbul gibi trafiği yoğun olan illerde acil gönderenlerin eslimi için sıkça kullanılan bir yöntemdir. Motorlu kurye servisi ile koli, paket, evrak gibi küçük hacimli gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gideceği adrese ulaştırmaktayız.Sektörde 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Asrın Kurye olarak İstanbul Moto Kurye hizmetleri konusunda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Gönderilerinizi en geç 3 saat içinde gideceği adrese ulaştırmaktayız.

Güven, hız ve kaliteli hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini esas alan personellerimiz sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve bir başarımayız imzaladı bir firmayız. İstanbul içi ve çevre illere güvenli ve hızlı bir şekilde evrak ya da temizlemeküzü ulaştırıyoruz.İstanbul moto kurye hizmetleri içeriği sizlere daima kaliteyi sunan Asrın kurye, sektörde öncü firmalar arasında kendine yer bulmuştur. Bizi günün her saati arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Ekspres Kurye Hizmetinin Faydaları

Moto Kurye AcilEkspres Kurye hizmetimiz ile kaliteli hizmetlerimizden faydalanarak rekabet gücünüzü genişletilebilir. İstanbul moto kurye servisi veren Asrın kurye bu konuda sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır. Ulaştırılabilir olması, koli, paket ya da evrak gibi ürünleriniz uzman personelimizden kısa süre içinde yerine getirilmesi.

Asrın kurye olarak bu konuda sektörde başarılı işlere imza atmış ve sektörün öncü kuruluşlarından biri başarmış bir firmayız. Bunu da çalıştığımız tecrübeli ve uzman uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan olan firmamızdan destek almak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Firmamızı günün her saati 7/24 arayabilir ve MOTORLU KURYE servisi talebinde bulunabilirsiniz. Vardiyalı çalışan personellerimiz, gece sevkiyatı olan lojistik firmalarının gönderi servisi Gece Kurye servisi ile çözmektedir. 18.30’dan sonraki moto kurye gönderileriniz için Asrın kurye tarafından verilen bir hizmettir. Gece kurye servisi almak için saat 18.30’dan sonra firmamızı arayarak hizmet almak için saat saati kurye talebinde bulunabilirsiniz. Tüm mesai dışı ve resmi tatil günlerinde verilen kurye hizmetimiz gece kurye olarak adlandırılmıştır. Bu hizmetimizden faydalanmak için telefon numaramız bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.

VIP kurye servisi İstanbul içinde bir adresten başka bir adrese kısa adres ulaşması geren gönderilerin en geç 60 dakika içinde ulaştırılması olarak tanımlanır. Asrın Kurye VIP kurye servisi ile birlikte duyacağınız ve onu bir arada kullanmak yoluyla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içinde İstanbul’da moto kurye servisi veren kuryelerimizden en yakın olanı adresinize yönlendirilerek gönderiniz gideceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Gönderiniz acil bir gönderi ise mesai saatleri dışında safra VIP Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

VIP kuryelerimiz çok iyi bir şirket içi eğitimden geçirilir. VIP kuryelerimiz sadece tek bir müşteri gönderisini teslim ediyor ve teslim eder. VIP kuryenin önemi çok büyüktür. Firmaların anlaşmalı olduğu başka firmalarla sürekli olarak bir evrak alış verişi olduğu için hızlı teslimat çok zamanında.

Arabalı Kurye Hizmeti İle Zamandan Kazanın

Arabalı Kuryeİstanbul gibi yoğun bir şehir merkezindeki trafik sıkıntısı inanıyorum. Arabalı kurye servisi moto kuryelerin taşıyamayacağı gönderiler için verilen bir hizmettir. Asrın kurye olarak bu hizmet panelvan araçlarımızla ve binek otomobillerimizle vermekteyiz. Arabalı Kurye servisi ile firmalar kendi arabalarını kullanmadan yakıt, şoför, eleman ve tamirat gibi masraflardan kurtulurlar. Asrın kurye arabalı kurye hizmetimiz ile motorlu kuryelerin taşıyamadığı koli ve hacimli gönderileri gönderiliyor olan adresin yakınına bağlı olarak buna bağlı olarak 3-5 saat içinde teslim ediyoruz. Firma olarak kurye hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunarak 7/24 yararlanacağınız kurye hizmetini sizlere göre. Asrın kurye firmamızı telefon numaralarımızı arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir