Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

İdealtepe Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

İdealtepe Kurye Hizmetleri

İDEALTEPE KURYE

İdealtepe Kurye ile normal olarak onun semte kurye gönderme servisi bulunmaktadır. Müşterilerin istemesi halinde ekspres kurye özelliği ile bu standart teslimateri seçenekleri biraz hızlandırmak mümkündür. Tabi hızlı ve ekspres içindir demek trafikte biraz daha sürat yapıyor olabilireri vaktinden önce iletmek değildir. bu hizmetin amacı, dağıtımının ulaşacağı yere kestirme alternatif yollardan, vakit kaybetmeden ve başka bir kullanım gönderisini alıyor. Ekspres kurye hizmeti için firmamız moto kurye ağının paketin teslim alınacağı adresin en yakın olduğu bölge seçmektedir. Haliyle göndericiden ürün alıp, alıcıya iletinin süresi de bu şekilde biraz daha kısalmış oluyor.

İdealtepe, adı gibi yaşanası semt olan en ideal oluyor.  İstanbul ‘un o yoğun kalabalıklığı içerisinde Anadolu yakasında kendine özel bir kale gibi korunan bir semttir. Asrın Kurye olarak sizlere bu güzel semtimizden hizmet sağlamaktayız. Varış noktası ya da çıkış noktası İdealtepe olacak şekilde İstanbul ve Kocaeli ‘nin genel amaçlı doğru olarak sizlere kurye hizmeti sağlamaktayız.

Kıymetli sayılabilecek evraklar ve önemli belgelerin taşınması kişiler için risk taşıyabilmektedir. İstanbul trafiğinde kabusa dönüşebilir. Önemli gönderiler, birkaç gün önce gerekli evraklar, özel günlere ait kargoda taşınmaz Gerekli ve kargoların kabul etmediği araçlar firmamız İdealtepe moto kurye sistemi ile taşınmaktadır. Bu sistem tasarlamak gerçekleşen olan iş tanımında hızlı ve aktif bir şekilde dilediğiniz zaman dilediğiniz yere gerçekleştirilmesi gerekir gönderilerin zamana karşı bir yarış grafiğinde alıcılara yetiştirilmesi elzemdir.
Hem trafik verilerinin kullanımı gerekse motorlu araçlar kullanılır.

İdelatepe kurye hizmetleri motosiklet ile dağıtım yapılan hizmet sınıfındadır. Bunun için motosiklet ve kurye hizmeti sağladığımız firmamız ile şirketleriniz için bu hizmet kiralamanız. Ya da özel olarak anlık özel gönderilerinizde zamana karşı yararlanabilirsiniz. İstanbul trafiğinde pratiklik kazanmak önemli hale geldi. Firmamız kurye hizmetleri, motosiklet araç filomuzda oldukça fazla motosikletli kurye mevcutturtayız. Bu kuryelerin iş tanımı olarak gerçekleştirme çalışmaları ile ilişkili arası aktarım. Kişilerin özel bulunan eşyalarını korumak ve korumak için işin ehli olmak gerekir.

Sizlere En İyi Kurye Hizmeti Sunmak İçin 7/24 Çalışmaktayız

Özellikle, çiçek, çikolata , sıvı ve akışkan maddeler, kırılabilir hediye ve eşyalar gibi kargo işlerinin yapıldığı fakat kargonun safra kabul etmediği bu ürünler kuryelerimiz profesyonel bir şekilde taşımalıdır. Hızlı, pratik ve çözümcü yaklaşımları dahil etmeyi sağlar.

Moto Kurye ile çalışmalara başlayacak. Bu şekilde kurye taşımacılığı alanında profesyonel ve hızlı teslimattan faydalanmış olursunuz. Moto kurye kullanmanın bir takım avantajları bulunmaktadır. Hızlı teslimat ve güvenli ulaşımın yanında hasar görecektir özenli servis sağlayıcılığı içerirdır. Trafikten kurtulma ve bunun için de İstanbul ‘un en uzak semtine dahi vaktinde açılırilen teslimatın önemli olduğunu gösteriyor. moto kuryenin avantajları geneldir. Motorlu Kurye avantajlarının yanında firmamızın şarj edilebilir moto kurye firmalarından da farkı bulunmaktadır. Bunlar güvenilir ve vaktinde erişimin yanında, bizimle çalışan kuryelerin profesyonel iş ahlakı ile çalışmalarını sürdürmesidir.

Asrın Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Kadıköy de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri  : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri  : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63

Acıbadem Kurye

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye