Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

GÜNEŞLİ MOTO KURYE

7/24 Moto Kurye

GÜNEŞLİ MOTO KURYE

Güneşli Moto Kurye hizmetleri günün her saatinde verilemez olup olmadığını, Moto Kurye hizmetini ile Güneşli’nin denesini sağladı motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi yapıldı. Güneşli Motorlu Kurye ihtiyacı için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE ‘yi aramakta, Boyut en yakın Motorlu Kurye verdiğiniz gönderinizi 30-45 dk arada teslim alacaktır.

GÜNEŞLİ MOTO KURYE

GÜNEŞLİ MOTO KURYE

GÜNEŞLİ MOTORLU KURYE

Güneşli Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde yapılır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, daha çok hızlı dönüş elde edilmektedir. Bertaraf edilmiş oluyorsa, işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği ortaya çıkıyor.

EXPRESS KURYE

Güneşli Kurye servisi sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, kalitesinde daha kaliteli bir şekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Şirket kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan tüm gelişmeleri takip ederek takip ediyor. Herhangi bir problem varsa (kaza, motor arızası, diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye kullanıcısı yönlendirmeyi hedefliyoruz. Motorlu kurye, Ekspres Kurye, Vip Kurye gibi hizmetler firmamızdan devam ediyoruz.

GÜNEŞLİ VİP KURYE

Güneşli Kurye içerisinde çeşitli hizmet sunmakta. Bu hizmetlerden olan VİP Kurye servisi, çevreyi engin ilgi gösteriyor. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP Kurye Hizmeti, kurye hizmetinin süper hızlı bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan yönlendirerek yerlere götürüyor. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden iste yere gitmekte. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapıyor. VİP kurye hizmetinde bundan sonra uzun süredir olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istediğiniz yerdelere ulaştırılmıştır. VİP kuryeler gönderileri teslim etti.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye