Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Giyimkent Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye hizmetleri  günün her saatinde verilmekte olup, Moto Kurye hizmetimiz ile Giyimkent ‘den istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Giyimkent Kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye verdiğiniz gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alacaktır. giyimkent moto kurye Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Firmamız sizlere bölgede geniş personel ağıyla hizmet vermektedir. İhtiyaç duymanız halinde bizleri müşteri hizmetlerimizden arayabilirsiniz. Personelimiz dakikalar için de kapınız da olacak ve gönderinizi gideceği adrese en hızlı bir şekilde teslim edecektir. Seçeceğiniz Hizmetlerimizin süresi aşağıda belirtilmiştir.

Giyimkent Kurye Hizmetleri 

Giyimkent Kurye Giyimkent Kurye hizmeti sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tekstilkent Kurye Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  Motorlu kurye, Express Kurye, Vip Kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz. Giyimkent Moto KuryeGiyimkent Moto Kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP Kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP Kurye Hizmeti, kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir. Tüm Acil gönderileriniz için Express Kurye İstanbul İçi Dakikalar içinde teslim olması gereken Gönderileriniz İçin V.i.p Kurye Hizmetimiz. Aciliyeti olmayan gün içi teslimatlarınız için Normal Moto Kurye Hizmetimiz, Ve Motorsikletle Gidemeyecek kadar büyük olan gönderileriniz için Arabalı Kurye Servisimizden faydalanabilirsiniz. Tüm Dünyanın Etkisi Altında olduğu ve ülkemizi de etkileyen Covid-19 Salgının da Asrın Kurye olarak gerekli tüm önlemleri almak ve tam kadro olmak kaydıyla halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz. Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Giyimkent’te büyük bir kolaylık ve çözümdür. İstanbul genelinde vermiş olduğumuz  hizmet sürelerimiz şu şekildedir. Normal Gönderiler : 120-180 dk arasında teslim edilir. Ekspres Gönderiler : 60-120 dk arasında teslim edilir. Vip Gönderiler : 30-60 dk arasında teslim edilir. SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

GİYİMKENT MOTORCYCLE COURIER

Giyimkent Moto Courier services are provided at any time of the day, with our Moto Courier service, you can send Motor Courier to any district you want from Giyimkent or you can get a motor courier. If you call ASRIN COURIER from our 0212 673 00 39 line for your need for Giyimkent Courier, the nearest Motor Courier will receive your shipment within 30-45 minutes.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye