GECE KURYE

7/24 Moto Kurye

GECE KURYE HİZMETLERİ

cropped cropped file e1563615644604 Vardiyalı çalışan gece sevkiyat’ı olan lojistik firmaları gibi işletmelerde doğacak gönderi ihtiyaçlarında en hızlı ve etkili çözüm Gece Kurye hizmetidir. 7/24 Motorlu Kurye Hizmeti sağlayan firmamızı günün her saati gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Saat 18:00’dan itibaren Gece Kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Motorlu Kuryelerimiz nöbet sistemiyle çalışmaktadır, Normal gün içi Motorlu Kurye sayımızın 3/1 oranın da kuryelerimiz nöbetçi olarak çalışmaktadır.

GECE KURYE İLE GÖNDERİLERİNİZ GECE DE GÜVEN DE

Eczane Kurye Hizmetimiz ile 18:30 itibarı ile bölgeye en yakın Nöbetçi kurye’lerimiz aracılığıyla yaptığımız bir hizmettir.
Sizlerin ihtiyaç duyması halinde bizleri arayarak nöbetçi eczaneden alınması gereken ilaçları size en yakın personelimiz ve yine size en yakın nöbetçi eczaneden alıp gelmektedir. Böylelikle sizler evinizden çıkmadan ihtiyacınız olan ilaç kuryemiz tarafından size teslim edilmektedir. Özellikle şu günler de covid-19 sebebiyle Eczane Kurye kullanımı gün geçtikçe artmakta ve ihtiyaç haline gelmiştir. Kuryelerimiz gerekli hijyen kurallarını harfiyen yerine getirip ilacınızı alıp güvenli bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Özellikle 65 yaş üstü müşterilerimize bu hizmetimiz güven vermektedir ayrıca sokağa çıkma yasağı olan günler de firmamız çalışmakta olup ihtiyaç halin de bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

7/24 MOTORLU KURYE

Normal mesai saati dışında bir şubenize bir aracınıza bir gemiye yetişmesi gereken evrağınız olduğunda bunu göndermek için kara kara düşünmenize gerek yok. Arayın Asrın Kuryeyi o an size en yakın hazır bulunan nöbetçi kurye personelimiz gece saat kaç olursa olsun adresinize gelsin gönderinizi alıp istediğiniz adrese ulaştırsın. Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz.

Phone icon
+905433466373
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye