Florya Moto Kurye

Florya Moto Kurye

Florya Moto Kurye Hizmeti

Florya Moto Kurye İstanbul’un en gözde semnt’lerinden olan Florya’da firmamız kurye hizmetini veriyor. Kurye hizmetlerinde yenilikci bir anlayışla hizmet veren firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Motorlu Kurye hizmetini sürdürüyor gönderileri güven içinde gideceği adrese ulaşmaktadır. İstanbul ‘un her yerinde olduğu gibi kağıthane’de trafik çok yoğundur. Bu yoğunluktan planda kurye Az etkilenen gönderiler, açık bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. Motosikletle verilen kurye hizmetine genel olarak moto kurye denir.

Florya Kurye içerisinde çeşitli hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden olan VİP kurye servisi, yerlerimizde yoğun ilgi gösteriyoruz. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye servisi  , motorlu kurye servisinin süper hızı bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan yönlendirerek yerlere götürüyor. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden iste yere gitmekte. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapıyor. VİP kurye hizmetinde bundan sonra uzun süredir olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istediğiniz yerdelere ulaştırılmıştır. Normal moto kurye VİP kuryeler gönderileri teslim etti.

Florya Kurye

FLORYA DA SİZE EN YAKIN BİZİZ

Florya Moto Kurye servisi , sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, kalitesinde daha kaliteli bir şekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Şirket kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan tüm gelişmeleri takip ederek takip ediyor. Herhangi bir problem varsa (kaza, motor arızası, diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye kullanıcısı yönlendirmeyi hedefliyoruz.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetler firmamızdan devam ediyoruz.Hizmet alanlarının önceliği hızlanır, ve bu hızın yönlendirilmesini sağlar. Sektörde 20 Yıllık tebrübemiz ile siz değerli müşterilerimize ulaşırsınız kurye hizmetlerinde öncü ve firmamızda firmamız da firmamız da çeşitli ürün ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’da   dünyaya açılan bir motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:         Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-150 dakika boyunca alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:                Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyat ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderiyle yapılacak semtlere göre hesaplanır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız. 0212 673 00 39

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim