Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Dudullu Motorlu Kurye

7/24 Moto Kurye

Dudullu Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul’un her yeri başta olmak üzere Dudullu motorlu Kurye hizmetiyle özel teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti almaya hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden nasıl daha hızlı olabiliriz diye sürekli olarak çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Dudullu Moto KuryeDaha iyi olabilmek adına, kesintisiz kurye sistemini oluşturduk. 7/24 çalışan Motorlu Kurye ağını kurduk ve böylece kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Haftanın her günü 18:00’dan itibaren, gece kurye hizmeti alabilirsiniz. Acil almanız gereken ilaçlarınız var ve bulunduğunuz konum, nöbetçi eczaneye oldukça uzak. Üzülmeyin! Asrın Kuryeyi arayarak, ihtiyacınız olan ilacı kısa sürede temin edebilirsiniz.

7/24 Hizmet Avantajı Sadece Size Özel

Büyük bir şirkette çalışıyorsunuz. Yoğun çalışma saatlerinden dolayı zamanın nasıl geçtiğini unuttunuz ve göndermeniz gereken birçok paket var ve ertesi güne kalırsa, tam bir felaket yaşanacak. Telaş yapmayın! Gece kuryesi hizmetiyle ertesi güne kalmadan paketleriniz tam zamanında teslim edilecektir.

Dudullu kuryeSizin için özel olan ne varsa, bizim sorumluluğumuzda! Sevdiklerinize hediye mi göndermek istiyorsunuz? Değerli evraklarınızın başkalarının eline geçmesinden ya da kaybolmasından mı endişe ediyorsunuz? Merak etmeyin!

Size özel olarak hazırladığımız teslimat seçenekleri ile gönderileriniz güvenle ve hızlı bir biçimde adresine ulaşıyor. Asrın Moto Kurye ile bizlere 24 saat ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Teslimat yapılacak adrese en yakın kuryemizi size yönlendiriyoruz. Deneyimli ve işinde uzman olan personelimize gerekli olan bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Sonraki süreçte ise personel ile merkez arasında iletişim sağlanacak ve paket teslim edilene kadar da iletişim kesilmeyecektir.

Böylece sadece size özel olan teslimatların tam zamanında yapıldığından emin olacaksınız.

Gece ve Gündüz Özel Teslimat

Tüm teslimatlarımızda gizlilik esastır. İster gece olsun, isterse gündüz… Kuryelerimize verdiğiniz teslimat bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Kurye kavramına yeni bir anlam yükledik. Gece ve gündüz özel teslimat işlerinde farklı metotlar uygulayarak, paketlerinizi daha hızlı ve güvenli bir biçimde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Gemiye ya da uçağa yetişmesi gereken evraklarınızı riske atmayın! Tam zamanında yetiştiğinden emin olun! Asrın kuryeyi arayarak, önemli teslimatlarınızı zaman açısından garantiye alabilirsiniz.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye