Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Bostancı Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Bostancı Moto Kurye

Bostancı Moto KuryeBostancı Moto  Kurye  Hizmetleri Günün onu saatinde verilmekte OLUP,  Moto Kurye  hizmetimiz ile bostancı’dan istediginiz onu semte Motorlu Kurye gönderisi Yapabilir Veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Bostancı Motorlu kurye ihtiyacı için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE  ‘yi aramakta  , Boyut en yakın    Motorlu Kurye  verdiğiniz siparişi 30-45 dk arada teslim ala alacaktır.

Bostancı Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde yapıldı. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, daha çok hızlı dönüş elde edilmektedir. Bertaraf edilmiş oluyorsa, işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği ortaya çıkıyor. Aynı zamanda gelen personelin bir yedeğinin olmayışı

 Moto Kurye Hizmetleri Seçeneklerimiz

Bostancı KuryeSürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, kalitesinde daha kaliteli bir şekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Şirket kuryehizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan tüm gelişmeleri takip ederek takip ediyor. Herhangi bir problem varsa (kaza, motor arızası, diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye kullanıcısı yönlendirmeyi hedefliyoruz.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetler firmamızdan devam ediyoruz.

Bostancı Kurye içerisinde hizmet sunmakta. Bu hizmetlerden olan VİP kurye servisi, yerlerimizde yoğun ilgi gösteriyoruz. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye servisi  , kurye kurye hizmetinin süper hızlı bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan yönlendirerek yerlere götürüyor. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden iste yere gitmekte. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapıyor. VİP kurye hizmetinde bundan sonra uzun süredir olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istediğiniz yerdelere ulaştırılmıştır. Normal moto kurye VİP kuryeler gönderileri teslim etti.

Tüm bu sorunlar göz Önüne alındığında  Asrın   Kurye ile çalışmak Tüm İstanbul Aksaray da ettik Moto Kurye  HİZMETİ Büyük Bir kolaylık çözümdür ettik.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye