Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Beylerbeyi Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Beylerbeyi Moto Kurye Hizmeti

İstanbul’ un Beylerbeyi semtinde Beylerbeyi Moto Kurye hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Verilen bu hizmet kapsamında kişilerin acil gitmesi gereken kurye evrakları ilgili kişilere ya da kurumlara iletilmektedir. Zamandan tasarruf sağlayarak gerçekleştireceğiniz ve olabildiğince hızlı teslimat sağlayacağımız çalışmamızı sizler için de yapabiliriz. Kargo, lojistik firma, restoran ve aynı zamanda kişisel gönderilerin, dağıtımı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

BEYLERBEYİ MOTO KURYE

Moto Kurye taşımacılığı yapan firmamız Beylerbeyi moto kurye hizmeti sağlayıcılığını bu ilçede bulunan müşterilerine sunmaktadır. Moto kurye işleri günümüzde oldukça popülerlik kazanmıştır. Son on yıllık bir değişim ve gelişim alanı mevcuttur. İlgili konuyla alakalı olarak firmamız da moto kurye hizmetleri sunuculuğunu sağlamaktadır. Bu sayede hızlı ve acil olarak gönderilmesi gereken evrak teslimatını İstanbul’ un trafik şartlarında yapmak kolaylaşmıştır. Yoğun bir iş temposu yükü ile çalışma sağlayan firmamızın çalışma koşulları konusunda oldukça hassas bir yaklaşım sergilediğini söylemek gerekir. Acil işlerinizde ister firma olarak ister kişisel veriler olarak taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Belge ve evrak taşımacılığının en güvenlik önlemleri alınmış hali ile moto kurye sektörü İstanbul’ da hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Asrın Kurye Güvenli Teslimatın Adresi

Günümüzde hız kazanmak her alanda işe yarar duruma gelmiştir. Bu nedenle de ürünler, evrak ve belge gibi birçok hızlı ulaştırılması gereken durumlar sonucunda alternatif seçeneklere ihtiyaç olmaktadır. Beylerbeyi kurye hizmetleri de bu kapsamda sunulmuş olan hizmetlerden oluşmaktadır. Kargo hizmetleri ile kıyaslandığı zaman kurye hizmetleri daha hızlı ve daha çözümcül olmaktadır. Adresten adrese teslimat ile de ayrıca avantaj kazanmaktadır. Asrın Kurye 20 Yıllık tecrübesi İle istanbul da sizlerden gelen olumlu dönüşlerle En İyi Kurye Firması olmuştur.  Ayrıca İstanbul Bursa Arası Kurye Hizmetimiz ile istanbul ve çevre iller de Tercih edilen En Büyük Kurye Firmaları Arasın da yerini almıştır. 

Bu sayede küçük eşyalarınız, kişisel veya şirkete ait belgeleriniz İstanbul genelinde hız kazanarak ilerlemeye devam etmektedir. Her zaman kaliteli ve bir numara olan Kurye hizmetlerini sağlayan kuryeler adresten telim olarak çalışmalarını sürdürür. Randevu alınarak hizmete başlar gidip belirtilen gün ve saatte adresten iletilmesi gereken belgeyi alırlar. Ardından mesafeye göre belirli bir servis ücreti karşılığında hızlı, güvenli şekilde adrese teslimat yapar. Adreste kişinin bulunamaması ya da herhangi bir soru yaşanması durumunda da öncelikli olarak gönderici ve alıcı ile irtibata geçerek mümkün olan en kısa sürede teslimat işini gerçekleştirmeye çalışır. Bu sayede hem iş konusunda hem de insan ilişkileri konusunda özen gösterilmesi gereken önemli bir iş tanımını da yerine getirmiş olur.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Beylerbeyin de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Kadıköy KuryeÇengelköy Kurye

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye