Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor

7/24 Moto Kurye

Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor

Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor

Banka Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor

Türkiyenin internet ortamın da  en çok aranan kelimelerinden biri Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor kelimesidir. Çoğu bankanın kredi kartlarını belirli kurye firmaları getirmektedir ancak bankalar bu firmaları müşterilerine aktarmamaktadır. Anlaşmalı oldukları KURYE Firmalarıyla yaptıkları sözleşmede firmaların zorda kalmamaları için bu firmalar müşterilere söylenmemektedir.

Kredi kartı başvuru sonucu olumlu onaylanan tüketiciler, kredi kartı kaç günde gelir , ne zaman gönderilir ve ne zaman  gelir gibi soruların cevaplarını hiç bir şekilde alamamaktadırlar . Tüketiciler çoğunlukla zor durumla karşı karşıya kalmaktadırlar. Bazı zamanlarda onaylan kredi kartları tüketicilerin eline bir hayli geç ulaşmaktadır. Konuyla ilgili olarak buradaki bazı detaylara göz beraber göz atacaz.

Kredi kartı ortalama iki hafta içinde çıkar ve tüketicilere gönderilir.

Banka tarafından onaylanmış kredi kartı, genellikle 7 gün içinde basılarak çıkartılır ve KURYE Firması‘na verilir ortalama 15 gün içinde tüketiciye ulaşması gerekmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli iki nokta vardır. Bunlardan birincisi, kredi kartlarınızın anlaşmalı olduğunuz bankanız tarafından onaylanmış olmasıdır. Eğer kredi kartınız onaylandıysa size Mesaj ya da çağrı merkezi yoluyla bilgi verilmesi gerekmektedir. Onaylanma süresi kısa bir değerlendirme aşamasından sonra gerek fiziki olarak gerekse de internet ortamında tüketiciler tarafından onaylanan sözleşmenin ardından hızlı bir şekilde tamamlanır ve tüketicinin anlaşmalı olduğu banka kredi kartını basar. Bu süreç zaman zaman kısa olabileceği gibi ortalama 10 içinde tamamlanır.

İkinci dikkat edilmesi gereken konu ise. Bankanız tarafından halihazırda basılan ve tüketiciye teslim edilmesi için çıkarılan kredi kartınızı anlaşmalı olduğu Kurye Firması‘na teslim eder. Kurye Firmasının  kredi kartınızı bulunduğunuz adrese teslim etmesi de genellikle 10 günü bulabilmektedir. Ancak Firmamız ASRIN KURYE hiçbir bankayla kredi kartı dağıtımın da anlaşmalı değildir. Bankaların Kredi Kartı dağıtımın da hangi Motorlu Kurye ile anlaşmalı olduğunu sizler için araştırdık. Kredi Kartlarını Hangi Kurye Firması Getiriyor cevabına BURADAN bakabilirsiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler            : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye