Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Ataşehir Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Ataşehir Moto Kurye 

Ataşehir Moto Kurye Firmamız siz değerli müşterilerine Özel Olarak Ataşehir Kurye HİZMETİ saglamaktadir. Bu hizmet altında, Ataşehir ilçesinden alınan özel gönderileriniz, İstanbul geneline iletmektedir ve hızlı bir şekilde güvenli teslimat içindir. Trafik kurallarına uygun ve İstanbul trafiğine takılmamak adına da çözüm önerisi sunan firmamız ile sizler de kurye işlerinizde çalışabilirsiniz.

Firmamız moto kurye hizmetleri çok köklü ve oldukça düzenli bir sistem ile işlemektedir. Yoğun iş temposuna uyum saplayabilecek bir yapıda bulunma ve müşteri ilişkilerini geliştirmeyi hedef alması sayesinde firma misyonu genişletmektedir. Çalışma koşullarının hızlı, güvenli teslimat sağlandığı moto kurye alanında iş yükünüz onu halükarda paylaşmaktadır. Evrak ve belge taşımacılığı için gereklidir. Ataşehir moto kurye işleriniz için, Ataşehir ilçesinden çıkış noktası ya da varış noktası olarak belirleyecektir her yere gönderilerinizi kabul etmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti ön plana alınan olan kurye taşımacılığı yapılmaktadır. Bu kurulum sizler de moto kurye bölgesinde iş yükünü paylaşacak bir çalışma arkadaşı aradığınız zaman bizimle çalışmanızı.

Ataşehir Kurye Hizmetleri

Ataşehir Moto Kurye

İnternet sitesindeün yaygınlık göstermesi. Eşya içinde paket taşımacılığını sınır tanımayan kargo hizmetleri. Bu seçenek de alternatif olarak küçük evrak ve belgelerin teslimi için kurye hizmetleri ortaya çıkmıştır. Ataşehir kurye hizmetleri de, bu işi Ataşehir ilçesi ve İstanbul’a yapılan yapmayı bazlıyor. Şirketimiz güvencesi altında yapılan her türlü, resmi, özel, şirket, kişisel belge ve evrakların hızlı teslimatı bulunmaktadır.

MOTO KURYE HİZMETİ

İstanbul’da yapıldığı için en uzak noktaya maksimum üç saat mesafe şartlarında koyularak bu işlem yerine getirmektedir. Bu da kurye hizmetlerini günlerce süren kargo hizmetlerinden daha hızlı ve daha sistematik bir düzene koy. Adrese teslimat yapılmasının yanında müşteri odaklı çalışmalar içerisinde bulunacağı için de son derece önemli bir hal gerektirir. Her zaman dilediğiniz belge gönderimi, evrak ve küçük paket taşıma işlemleri firmamızın kurye hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Bunun için gerekli öncelikli işlem firmamızla iletişim geçerek adresinizi vermektir. Adresten alınıp adrese teslimat yapılan hızlı ve güvenilir hizmet kapsamındaki çalışmadan sizler de yararlanabilirsiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul İiçi teslimat sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz

MAHALLELER 

 1. AŞIKVEYSEL KURYE
 2. ATATÜRK MAHALLESİ KURYE
 3. BARBAROS MAHALLESİ KURYE
 4. ESATPAŞA KURYE
 5. FERHATPAŞA KURYE
 6. FETİH MAHALLESİ KURYE
 7. İÇERENKÖY KURYE
 8. İNÖNÜ MAHALLESİ KURYE
 9. KAYIŞDAĞI KURYE
 10. KÜÇÜKBAKKALKÖY KURYE
 11. MEVLANA MAHALLESİ KURYE
 12. MİMAR SİNAN KURYE
 13. MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KURYE
 14. ÖRNEK MAHALLESİ KURYE
 15. YENİ ÇAMLICA KURYE
 16. YENİSAHRA KURYE
 17. YENİŞEHİR MAHALLESİ KURYE
+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye