Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Asrın Motorlu Kurye

7/24 Moto Kurye

Asrın Motorlu Kurye Secmeniz İçin 10 Neden

 

Asrın Motorlu Kurye : Bir Motorlu Kurye firmasından beklentiniz nedir? Asrın Kurye firması olarak iyi bir kurye firmasından olan beklentilerinizi 10 madde halinde sıraladık. Sıraladığımız maddelerde aslında hem bizlerden hem de diğer firmalardan olan beklentilerinizi göreceksiniz.

Asrın Motorlu Kurye

 

  1. Alabileceğiniz en hızlı teslimat

Asrın Kurye ile alabileceğiniz en hızlı teslimata sahip olursunuz. Kurduğumuz etkili kurye ağı sayesinde, bize zaman kazandırabilecek tüm unsurlara sahibiz. İstanbul ilinin her bölgesi için farklı personel görevlendiriyoruz. Her personel sorumlu olduğu görev sahasını avucunun içi gibi biliyor. Ayrıca GPS sistemi ile de personelin tam adresi bulmasını kolaylaştırıyoruz.

 

  1. Güvenli Kurye

Sizler için hassas derecede önemli olan gönderilerinize gözümüz gibi bakıyoruz. Tüm paketleriniz sizlerin teslim ettiği haliyle, adresine ulaşıyor. Güvenlik bizim için en az hız kadar önemli. Kurye personelimiz ile paylaştığınız bilgilerin gizliliğine önem veriyoruz.

  1. İstanbul Trafiği Bizim İçin Sorun Değil

Şartlar ne kadar zor olursa olsun, her zaman yedek bir planımız var. Özellikle İstanbul trafiği gibi zorlu bir ortamda, tüm paketleri zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edebilmemizi, yedek planlarımıza borçluyuz.

Çalışma sahamızı iyi tanıyoruz. Bu yüzden ne yapmamız gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile, paketlerinizi tam zamanında sizlere ulaştırıyoruz.

  1. Şeffaf Kurye

Asrın Kurye tüm hizmetlerini şeffaflık ilkesini gözeterek vermektedir.

  1. Kesintisiz İletişim

Bizlere haftanın her günü ve günün her saati ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

  1. İstanbul’un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

İstanbul genelindeki gelişmiş hizmet ağımızdan yararlanabilirsiniz.

  1. Size Özel Seçenekler

Vip kurye, Ekspres kurye, 7/24 kurye ve gün içi kurye hizmetlerimizden, size uygun olanlarını seçebilirsiniz.

  1. Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk kapsamında, blog sayfamızda, sektörle ilgili sizleri bilgilendiriyoruz.

  1. Arabalı Kurye

Bir gün içerisinde yetişmesi gereken bir den fazla kolilerinizi güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz.

  1. Tecrübe ve Bilgi Birikimi

Yılların kazandırdığı tecrübe sayesinde, daha hızlı ve güvenli hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul kurye hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye