Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

ALTUNİZADE MOTO KURYE

7/24 Moto Kurye

ALTUNİZADE MOTO KURYE

ALTUNİZADE MOTO KURYE

Altunizade Moto Kurye hizmeti günün her saatinde verilmekte olup, Motorlu Kurye hizmetimiz ile Altunizade’den istanbul’da istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kuryegönderisi aldırabilirsiniz. Altunizade Kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan Asrın Kurye ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye’miz verdiğiniz siparişi 30-45 dk içerisinde teslim dilediğiniz yere getirecektir.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Altunizade Kurye 

Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları tüm istanbul ve çevre iller tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte olup, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır, finansman ve çözüm olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında çözülmesi gereken bu işler için ekstra bir personel ihtiyacının getirdiği sosyal sorumluluklar giderilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Altunizade Motorlu Kurye

Bilindiği gibi günümüz de  herkes daha hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet almak istemektedir. Bu bağlamda sizler de  istediğiniz zaman Motorlu kurye konusunda sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti veren firmamıza güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz çok kaliteli ve düzenli bir şekilde hizmetler sunmaya devam etmektedir.  Bu konuda sizler de herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadan firmamızdan Motorlu Kurye hizmeti alabilirsiniz . Ekiplerimiz özenli bir şekilde çalışmaktadır. Sistematik bir işleyiş ile Kadıköy’den istanbul ve çevre illerde herhangi bir bölgeye göre gönderi yapılır. İşlemler hızlı güvenirlir ve profesyonel bir sekilde yapılmaktadır. Ayrıca geniş çaplı bir ekibe sahip olmamız sebebiyle sizler de geri dönüşleri rahatlıkla alabilirsiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde yapılır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, daha çok hızlı dönüş elde edilmektedir. Bertaraf edilmiş oluyorsa, işyeri dışında görünmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği ortaya çıkıyor.

Tüm bu sorunlar göz önünde bulundurulduğun da  Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Altunizade da Moto Kurye hizmeti büyük bir kolaylık ve çözümdür sağlamaktadır.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye