Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Alemdağ Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

ALEMDAĞ KURYE

Birçok şirketin kurye ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle de kendi şirket bünyelerinde kurye çalıştırmaktan ziyade anlaşmalı olarak bir firma ile kurye servisi sağlamayı tercih etmektedirler. Bunun ekonomik olarak ya da iş prosedürü açısından birçok nedeni bulunabilmektedir. Sizler de firma olarak ya da bireysel olarak kurye ihtiyaçlarınızı Alemdağ kurye hizmeti kapsamında alabilirsiniz.

Alemdağ KuryeMotorlu Kurye işi, bir müşteri hizmetini hızlı teslimat ve kurye işlerini sunmadan olan bir hizmettir. Bu hezimetildiği motor vardır. Bu sayede yoğun olan trafik durumu da kurye hizmetlerinin hızı kazandığını belirtir. Büyük oranda zaman tasarrufu sağlayan Moto Kurye Hizmetleri ile internettekilerin işlerinin kısa ve pratik bir şekilde çözümlenmesi gerekiyor. firmamız kurye taşımacısının hızı liderliğimiz Alemdağ Moto Kurye hizmetlerini topluyor. Kurye iş ilanında bulunan şirketler ile çalışma olanakları ya da kişisel evrak taşımacılığı hususunda son derece profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerin istek ve hedef odaklı olarak da taşımacılıkta son nokta hizmetini seçin.

Asrın Kurye Moto Kurye Hizmetleri

Kurye hizmet ülkemizdeki satış günlük olarak verilen ücretler ile çalışılan bir meslektir. Bu kapsamlıda da düzenli bir iş ya da düzenli bir sigorta primi ne yazık ki ödenmemiş. Hem kurye sektörünün olumsuz etkisi etkilemesi hem de çalışma koşullarının ağır olması nedeni ne ile ki ki eleman bulunmakta zorlanılmaktadır. Firmamız ASRIN KURYE Hizmetleri uluslararası müşterilere daha fazla hizmet sunabilmek için çalışma arkadaşlarına değer verir. Günlük ya da esnek zaman biçiminde çalışılsa da kurye hizmetinizde personellerin iş tanımında iyileştirme yapılmıştır. Bu sayede kendi çalışanlarında yaşayabilir.

Biz firma olarak kurye hizmet ortamı çalışma arkadaşlarımız ile birlikte son derece profesyonel bir alanda ilerlemekteyiz. Bunun en önemli nedeni de insana vermiş olduğumuz değerden ileri düzeyde. Her koşulda gönderilir gitmesi gerekiyor varış noktasında güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Firması – dan bir firmamızı arayarak iletişime geçmek istiyor. İsterseniz web sitesinden istediğinizde iletişim kurarak onu zaman sizleri buraya geçmeye beklemekteyiz. Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz Vip Kurye Hizmetimizden de Faydalanabilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Alemdağ Motorlu Kurye

Alemdağ Motor Kurye

 

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye