Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Akaretler Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Akaretler Moto Kurye

Firmamız siz değerli müşterilerine özel olarak Akaretler Moto Kurye hizmeti kapsamında İstanbul’ un Akaretler semtinde kurye dağıtım hizmeti sunmaktadır. İlgili hizmet kapsamında Akaretler ilçesinden İstanbul’ un tüm semtlerine gönderilerinizi iletebilmek amacıyla sizlere yardımcı olmaktadır. Gönderiler kişi ya da kuruluşlara eksiksiz bir biçimde iletilmektedir. Firmamıza olan güveniniz sonucunda İstanbul içi adresinize en uygun şekilde gönderileriniz iletilecektir.

AKARETLER KURYE

Firmamız kurye alanında göstermiş olduğu alanda moto kurye hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede de hızlı ve güvenilir en ideal çözümleri müşterisine sunmaktadır. Akaretler moto kurye hizmet, bu ilçeden İstanbul’ a uzanan kurye taşımacılığının müşteri memnuniyetini bulmuş halidir. Ayrıca trafik kurallarına uyumlu olarak gerçekleştirilen bu hizmetler kapsamında insan ilişkilerine de önem verilmektedir. Taşımacılık yapmak ve kurye işleri ile ilgilenmek aynı zamanda insani ilişkilerin de önem kazandığı bir daldır. Firmamız kurye personellerinin insan ilişkilerine değer vermekte ve kaliteli ekibini oluşturmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan moto kurye üyeleri esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen kişilerden oluşmaktadır. Bu da 7/24 dilediğiniz zaman ihtiyacınız olduğu her anda müşterinin yanında olmayı başaran bir firma demektir.

Akaretler Kurye Hizmetleri 7/24 Hazır Konumda

Türkiye genelinde şehirlerarası taşımacılık hususunda evrak ve malzeme gönderimleri de gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu işlemi şehirler içinde de özellikle İstanbul geneline indirgemiştir. Akaretler kurye hizmetleri bünyesinde, İstanbul’ un Akaretler ilçesini baz alarak bu ilçeyi hem İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakasına bağlamış hem de en yakın il olan Kocaeli’ nin birkaç ilçesini de hizmet ağına almıştır.


Kargo firmalarının şehirlerarası sağlamış olduğu bu hizmeti şehir içinde daha hızlı olarak sunabilme beceri
sine sahip olmuştur. Çünkü evrak, belge ve küçük çaplı paketleri motosikletli kurye aracılığı ile varış noktasına iletmektedir. Bu işi yaparken de ilgili yerin adres teslimi almasını sağlamaktadır. Bu özelliği ile kargo firmalarından ayrılmaktadır. Daha özel ve daha kapsamlı bir şekilde hizmet vermeyi tercih etmektedir. Günümüzde İstanbul trafiğine sağlanmış en akılcı çözümlerden biri olan Motorlu Kurye alanı ve kurye hizmetleri kapsamında olabildiğince titizlikle çalışılmaktadır. Sizler de kurye hizmetlerinden Asya ve Avrupa yakası arasında faydalanmak için firmamızın geniş, profesyonel ve akılcı yaklaşımından yararlanabilirsiniz. Kurye işlemleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye