Akaretler Kurye

AKARETLER KURYE HİZMETİ

Akaretler Kurye Firmamız siz değerli müşterilerine özel olarak Akaretler Kurye hizmeti kapsamında İstanbul’ un Akaretler semtinde kurye dağıtım hizmeti sunmaktadır. İlgili hizmet kapsamında Akaretler ilçesinden İstanbul’ un tüm semtlerine gönderilerinizi iletebilmek amacıyla sizlere yardımcı olmaktadır. Gönderiler kişi ya da kuruluşlara eksiksiz bir biçimde iletilmektedir. Firmamıza olan güveniniz sonucunda İstanbul içi adresinize en uygun şekilde gönderileriniz iletilecektir.

Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti

Firmamız kurye alanında göstermiş olduğu alanda moto kurye hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede de hızlı ve güvenilir en ideal çözümleri müşterisine sunmaktadır. Akaretler Kurye hizmet, bu ilçeden İstanbul’ a uzanan kurye taşımacılığının müşteri memnuniyetini bulmuş halidir. Ayrıca trafik kurallarına uyumlu olarak gerçekleştirilen bu hizmetler kapsamında insan ilişkilerine de önem verilmektedir. Taşımacılık yapmak ve kurye işleri ile ilgilenmek aynı zamanda insani ilişkilerin de önem kazandığı bir daldır. Firmamız kurye personellerinin insan ilişkilerine değer vermekte ve kaliteli ekibini oluşturmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan Motorlu Kurye üyeleri esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen kişilerden oluşmaktadır. Bu da 7/24 dilediğiniz zaman ihtiyacınız olduğu her anda müşterinin yanında olmayı başaran bir firma demektir.

 

Akaretler Moto Kurye

Beşiktaş Halkının Hizmeti’nde 

Türkiye genelinde şehirlerarası taşımacılık hususunda evrak ve malzeme gönderimleri de gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu işlemi şehirler içinde de özellikle İstanbul geneline indirgemiştir. Akaretler kurye hizmetleri bünyesinde, İstanbul’ un Beşiktaş ilçesini baz alarak bu ilçeyi hem İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakasına bağlamış hem de en yakın il olan Kocaeli’ nin birkaç ilçesini de hizmet ağına almıştır.


Akaretler Motorlu Kurye Kargo firmalarının şehirlerarası sağlamış olduğu bu hizmeti şehir içinde daha hızlı olarak sunabilme beceri
sine sahip olmuştur. Çünkü evrak, belge ve küçük çaplı paketleri motosikletli kurye aracılığı ile varış noktasına iletmektedir. Bu işi yaparken de ilgili yerin adres teslimi almasını sağlamaktadır. Bu özelliği ile kargo firmalarından ayrılmaktadır. Daha özel ve daha kapsamlı bir şekilde hizmet vermeyi tercih etmektedir. Günümüzde İstanbul trafiğine sağlanmış en akılcı çözümlerden biri olan moto kurye alanı ve kurye hizmetleri kapsamında olabildiğince titizlikle çalışılmaktadır. Sizler de kurye hizmetlerinden Asya ve Avrupa yakası arasında faydalanmak için firmamızın geniş, profesyonel ve akılcı yaklaşımından yararlanabilirsiniz. Kurye işlemleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim