Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Acil Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Acil Moto Kurye Hizmeti

Acil Moto Kurye hizmetleri dendiğinde ilk akla gelen  motosikletle yapılan hizmetlerdir. Motosiklet yoğun istanbul trafiğinde bulunduğu bölgelerde hızlı hareket etme kabiliyetine sahip bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca motosiklet, hız konusunda da oldukça iddialı olan bir araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kurye firmaları da  motosikletin hızlı hareket edebilmesinden dolayı bu aracı tercih etmektedir. Acil Moto kurye hizmetleri günümüz de en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisidir. Bu doğrulta moto kurye alanında tecrübesiyle ön planda olan firmamız diğer firmalardan daha kaliteli bir kurye hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Acil Moto KuryeKurye hizmeti söz konusu olduğunda güven ve tecrübe esaslı bir hizmet de söz konusu olmaktadır. Çünkü kurye ihtiyacı olan müşteriler öncelikle kurye firmalarından güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmalarını beklemektedir . Bu doğrultuda firmamız müşteri memnuniyetini ilk sıra da tutma odaklı bir kurye hizmetini sunmak konusunda son derece titiz bir çalışmaya imza atmaktadır. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimize acil motorlu kurye hizmetini sunarken öncelikle gönderinin güvenli bir şekilde gideceği adrese iletilmesi sağlanmaktadır. Moto kurye hizmetinde önemli hususlardan birisi de personelin kaliteli bir şekilde hizmet verme noktasında yeterli seviyede bilgi ve kabiliyetinin bulunmasıdır. Firmamız dönem dönem şirket  içi eğitimler düzenleyerek, personel kalitesini arttırmak için önlemler almaktadır. Bütün bu çabaların sonucunda ise son derece nitelikli bir kurye hizmeti müşterilere sunulmaktadır.

Çeşitli Hizmet Seçeneğimiz Bulunmaktadır

Acil Moto Kurye HizmetleriŞirketimiz bünyesin de Motorlu kurye VİP kurye hizmeti, gece kurye hizmeti, Express kurye hizmeti, acil kurye hizmeti gibi pek çok farklı kurye hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra taşınacak olan gönderinin özelliklerine göre en ideal teslimat seçenekleri uygulanmaktadır. Gece kurye hizmetleri kapsamında mesai saatleri dışında da hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetinde olan bir firmadır. Ayrıca acil kurye hizmetleri olarak tanımlanan ilaç servisi hizmetleri konusunda da oldukça titiz bir çalışmaya imza atmaktayız. Firmamız hız ve dikkat konusunda oldukça hassas bir çalışma disipline sahip bir firma olarak tanınmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız müşterilerinin kurye konusundaki taleplerine anında yanıt verebilecek kabiliyete sahip bir firma özelliğindedir.

Emergency Moto Courier

Emergency Moto CourierWhen it comes to Emergency Moto Courier services, the first thing that comes to mind is motorcycle services. The motorcycle is a vehicle with the ability to move fast in the regions where it is in busy Istanbul traffic. In addition, the motorcycle attracts attention as a vehicle that is very ambitious in terms of speed. Courier companies also prefer this vehicle because the motorcycle can move fast. Emergency Moto courier services are one of the most needed services today. Our company, which is at the forefront with its experience in the field of moto courier in this line, offers a higher quality courier service to its customers than other companies.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Çevre İller de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Bizleri Youtube Kanalımızdan Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye