Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Acıbadem Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Acıbadem Moto Kurye Hizmeti

ACIBADEM MOTO KURYE

Acıbadem Moto Kurye hizmeti günün her saatinde verilmekte olup, Motorlu Kurye hizmetimiz ile Kadıköy‘den istanbul’da istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz.  Acıbadem Motorlu kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan Asrın Kurye ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye’miz verdiğiniz siparişi 30-45 dk içerisinde teslim dilediğiniz yere getirecektir.

ACIBADEM EXPRESS KURYE

Sizlere daha iyi ve daha kapsamlı hizmet vermek adına hergün bir önceki günden daha iyi daha özverili daha çözüm odaklı çalışmaya devam etmekteyiz. Asrın Kurye müşterilerinin istekleri doğrultusun da Express Kurye Hizmetimiz ile 90 dakika da teslimat sağlamaktayız. Müşterilerimizin acil gönderilerin de kuryelerimizin sizlerden gönderiyi aldıktan sonra beklemeden ve hiçbir yere uğramadan direk gitmesi gereken yere devam edip en kısa süre de gönderiyi teslim etmesine Express Kurye Hizmeti diyoruz.

Acıbadem Kurye hizmetleri ve avantajları tüm istanbul ve çevre iller tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte olup, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır, finansman ve çözüm olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında çözülmesi gereken bu işler için ekstra bir personel ihtiyacının getirdiği sosyal sorumluluklar giderilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Acıbadem Moto Kurye 7/24 Hizmetinizde

Bilindiği gibi günümüz de  herkes daha hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet almak istemektedir. Bu bağlamda sizler de  istediğiniz zaman Motorlu kurye konusunda sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti veren firmamıza güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz çok kaliteli ve düzenli bir şekilde hizmetler sunmaya devam etmektedir.  Bu konuda sizler de herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadan firmamızdan Motorlu Kurye hizmeti alabilirsiniz . Ekiplerimiz özenli bir şekilde çalışmaktadır. Sistematik bir işleyiş ile Kadıköy’den istanbul ve çevre illerde herhangi bir bölgeye göre gönderi yapılır. İşlemler hızlı güvenirlir ve profesyonel bir sekilde yapılmaktadır. Ayrıca geniş çaplı bir ekibe sahip olmamız sebebiyle sizler de geri dönüşleri rahatlıkla alabilirsiniz.

Tüm bu sorunlar göz önünde bulundurulduğun da  Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Acıbadem de Moto Kurye hizmeti büyük bir kolaylık ve çözümdür sağlamaktadır.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye