ÇAĞLAYAN MOTORLU KURYE
16 Kas

ÇAĞLAYAN MOTORLU KURYE

ÇAĞLAYAN MOTORLU KURYE

ÇAĞLAYAN MOTORLU KURYE

Firmamızdan alacağınız kurye hizmetleri sayesinde hiçbir gönderiniz eksik kalmayacaktır. Çağlayan Motorlu Kurye hizmeti sunan firmamız Asya ve Avrupa’ ya ulaşım ağı kurarak, gönderilerinizi dilediğiniz yere iletme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Alacağınız Çağlayan kurye hizmetinde, teslimatın geç ulaştırılması ya da adrese telim edilememesi, adresin bulunamaması vb. sorunlar ile asla karşılaşmazsınız. Çağlayan kurye hizmetleri ile hem gönderileriniz hem de ödeyeceğiniz kurye hizmet bedeli sigorta alına alınmıştır. Bu sayede de gönderilerin hızlı ve güvenilir teslimatı sağlanmaktadır.

Çağlayan Moto Kurye

Gönderilerinizin güven içerisinde olması için sizler de Çağlayan moto kurye ila çalışmaya başlayabilirsiniz. Moto kurye, motosiklet kullanımı ile İstanbul trafiğine getirilmiş yeni bir çözüm, yeni bir bakış açısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede de moto kurye alanında birçok hizmetin müşterilere hızlı ve pratik bir şekilde sunulduğu çalışmaların bir örneğidir. İstanbul genlinde sağlatılan moto kurye hizmetleri sayesinde gönderilerin pratiklik ve güvenlik ile dolu bir şekilde götürülmesi temel amaç alınmıştır. Moto kurye hizmeti olarak bekleyen ve gönderilen gönderilerin adrese teslimatının en ideal şekilde yapılmasını gerçekleştirmekteyiz.

Çağlayan Motorlu Kurye Hizmetleri

Çağlayan moto kurye hizmetleri olarak müşterilere birçok alternatif seçenek sunulmaktadır. Bu hizmetler; motorlu kurye gönderimi, 7/24 kurye gönderim hizmeti, esnek çalışma saatleri ve günün her zaman diliminde gece ve gündüz çalışan bir moto kurye ekibidir. En uygun fiyatlar göz önünde bulundurularak gönderilen bu kurye hizmetleri dahilinde müşterilerin memnuniyeti ön plana alınmaktadır. Kurye hizmeti olarak gidiş dönüş kurye seçeneğini de aynı noktaya saplamaktayız. Ayrıca gece kurye hizmetleri sayesinde acil olarak gönderilmesi gereken evrakların teslimatını da sağlamış olmaktayız. İşte bu kadar çok alternatif ve çeşidi siz değerli müşterilerine sunarak, gönderilerinizin acil olarak iletilmesi hususunda hassas davranmaktayız. Tatil günleri de işimizi ciddiyet ile yapmaya devam etmekteyiz.

Firmamızdan Çağlayan moto kurye hizmetleri almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu sayede hızlı teslimat ve İstanbul genelinde acil gönderilerinizi kolay bir şekilde teslim edebilir ve adrese teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat bilgisi ve teslimat gönderileriniz için en kısa sürede iletişime geçiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

ÇAĞLAYAN KURYE

AKARETLER KURYE

 

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE