FENERYOLU KURYE
2 Kas

FENERYOLU KURYE

Feneryolu Kurye

İstanbul ‘un Feneryolu ilçesinden İstanbul geneline ya da İstanbul’ da istediğiniz noktadan Beylerbeyi ilçesine firmamızın Feneryolu kurye servisi sağlayıcılığı vardır. Bu kapsamlıda bütün gönderiler, zamana ve iş dünyalarına takılmadan dilediğince hızlı olarak iletilmek istediğiniz yere gönderiliyor. Sizler de kişisel, firma bazında ve daha fazla nedenler içeren evraklarınızı, sizinle birlikte firmamız ile gönderebilirsiniz.

Feneryolu Moto Kurye

Kargo hizmetleri konusunda her şeyi taşıyarak yapılamamaktadır. Çoğunlukla sıvı ürünler, kırılacak eşyalar ve çiçek, makarna ve çikolata gibi özenle istemek bozulabilecek yerler taşımacılığını kargo şirketi yapmaz. Ayrıca il içinde ilçeler arası evrak gönderimi de ne yazık ki ki kargo şirketlerinde oldukça uzun sürüyor. Bu Sayfadaki ürünlerde bahsi geçene bağlı olanların kendilerine aitleri ile götürmeye çalışmaktadır. Halbuki İstanbul’da bu yüzden hiç de gerek yoktur. Çünkü İstanbul iline özel olarak, il içinde ilçeler arasında ve en yakın il olan Kocaeli ‘nin yakın ilçelerine moto kurye servisi burada . Firmamız Feneryolu moto kuryedaha sonra, Feneryolu ilçesinde yer alan adresi teslimatlarını diğer ilçeler arası geliştiriciliğini ve müşterilerini bu şartda mağdur olmamaları yönünde çalışmasını sürdürüyor.

Feneryolu Kurye Hizmetleri

İstanbul ‘un Feneryolu ilçesinden başlayarak bütün ilçelere ve Kocaeli’ nin yakın ilçelerine moto kurye servis hizmeti yapıyortayız. Sunmuş olduğumuz bu durum Feneryolu kurye hizmetleri olarak sizden değerliğinizi optimize edin . Bu sayede bir şekilde moto kurye servisi sunuyor. Peki bu hizmetler neleri alabilir miyim? Öncelikli olarak acil gitmesi gereken evrak işlerinde, belge, pasaport ve vize işlemlerinde burada hizmet götürmekteyiz. Firmalar arası acil durum gitmesi gereken paket ve evraklarda, kişisel çiçek, çikolata ve makarna gibi durumlarda muhtemel, özenle taşınması gerekir Kurucusu hizmeti kurucusu hizmeti kurucusu hizmeti kurdu servisi .

Özellikle İstanbul trafiğinin neden olduğu bu çıkmaz, sektörel ve kişisel işlerinde hız kazanmasını sağlamıştır. Motosiklet ile dağıtımın sağlandığı için trafikte hız kazanmayı istediğinizi seçin. Sizler de acil durumlarda durumlarında ya da kargo ile gönderemeyeceğiniz özel gönderilerinizin iletilmesi durumunda bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu işlem için tek bir şeyi yapmayacağız geçmekte.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul ve Kadıköy de hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler   i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE