20 Tem

OTOPORT MOTORLU KURYE

OTOPORT MOTORLU KURYEBEYLİKDÜZÜ KURYE

OTOPORT MOTORLU KURYE Beylikdüzü Kurye ile otoport sitesi sakinleri ve siteye gelen ziyaretçilere 7/24 hizmet sağladığımız beylikdüzü esenyurt ve çevre ilçelere en kısa ve hızlı bir şekilde gönderi yapabilmeniz için bölgede her zaman kurye bulundurmaktayız. Yapmak istediğiniz gönderi için çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır acil gönderileriniz için Express Kurye hizmetimiz bulunmakta ve 90 dakika da teslimat sağlamaktayız.

OTOPORT MOTORLU KURYE HİZMETİ

Siz değerli otoport sitesi sakinleri ve site müşterilerine sağladığımız motorlu kurye hizmetlerimiz ile tüm istanbul ve çevre illere yapacağınız tüm gönderiler seçtiğiniz kurye hizmet çeşitleriyle en en kısa sürede gideceği adrese teslim olmaktadır bunun için siz değerli müşterilerimizin bizleri 0212 673 00 39 nolu telefon hattımızdan araması yeterli olacaktır. Bölgede bulunan en yakın kurye vereceğiniz adrese gelin göndereceğiniz adrese oyalanmadan gidecektir.

ESENYURT KURYE

OTOPORT KURYE

OTOPORT KURYE

Esenyurt Kurye hizmeti sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  Motorlu kurye, Express Kurye, Vip Kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ  KURYE OTOPORT KURYE

Beylikdüzü Motorlu Kurye hizmetleri  günün her saatinde verilmekte olup, Moto Kurye hizmetimiz ile Beylikdüzü‘den istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Beylikdüzü Motorlu kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye verdiğiniz gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alacaktır.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul Esenyurt VE Beylikdüzü ‘ nde büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE