29 Haz

TEKSTİLKENT MOTORLU KURYE

TEKSTİLKENT MOTORLU KURYETekstilkent Kurye

  Tekstilkent Motorlu Kurye Müşterilerimiz için oldukça önemli olan gönderilerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gideceği yere iletilmesini sağlar. Müşterilerimizin memnuniyetinden asla ödün vermeden, teslimatların özenli bir şekilde  taşınmasını birinci görevimiz sayarız. Kurye sektöründe hız ve güven arayanlar için çeşitli çözüm önerilerimizle ve işinde uzman kadromuzla yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlarız. Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğunu bilir, tüm teslimat süreçlerimizde bu bilinçle hareket ederiz. Sizler de Bağcılar Kurye ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tekstilkent Motorlu Kurye

  Tekstilkent Motorlu Kurye firmamız için en önemli olan zamandır. Yoğun iş temposu, özel hayatın ihtiyaçları ve özel anların önemliliği tüm teslimatlar da yoğun bir şekilde hissedilir. Moto Kurye hizmeti tüm bu yoğunluğu ve hızı tölere eden bir hizmettir. Şehrin trafiğinden kurtularak hızlı bir taşımacılık hizmeti sunulmasını sağlar. Bu sayede teslimatlar alıcı tarafa hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. İstanbuldaki trafik kuryeler için de  engel niteliğindedir. Ancak Motorlu Kurye bu engeli aşan bir hizmet biçimidir.

Göderilerinize Önem Veriyoruz

  Tekstilkent Kurye ile iletişime geçip ihtiyaç duyduğunuz her hizmet türü özenle takip edililr. Sizlerin isteğine göre teslimatlarınız adresinizden  alınır ve gideceği adrese en hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Ayrıca bazı teslimatların kısa zaman aralıklarında teslim edilmesi gerekmektedir. Bu durumlarda ise gönderilerinizin teslim edileceği saat aralıklarını seçebilir, Hızlı Kurye seçeneklerimizden faydalanarak tüm işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Tüm bu gönderi süreçiyle ilgili bilgiye ihtiyaç duyduğunuz her an da  uzman kadromuzu bir telefon uzağınız da  bulabilirsiniz. Çağrı merkezimiz teslimatınızla ilgili her soruya sizlere profesyonellikle cevap verebilmektedir.

 Güvenilir Bir Kurye Hizmeti Sunuyoruz

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Tekstilkent de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE