28 Haz

TOPKAPI MATBAACILAR SİTESİ KURYE

TOPKAPI MATBAACILAR SİTESİ KURYETOPKAPI MATBAACILAR SİTESİ KURYE

Asrın Kurye siz değerli Topkapı matbaacılar sitesi esnafına 7 gün 24 saat motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz, motorlu kurye ihtiyaçlarınıza 20 yıllık tecrübesiyle ve sektörün en deneyimli personeliyle sizlere gereken en iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Topkapı istanbul’un en yoğun semtlerinden biri olma özelliğini bulunduruyor.

Trafik karmaşasının ve insan yoğunluğunun olduğu topkapı da maalesef hayat biraz yavaş ilerlemekte Buna birde iş yoğunluğu eklenince topkapı gittikçe karmaşıklaşıyor işte tamda burada sizlerin yardımına koşuyoruz.

Topkapı matbaacılar sitesi kurye olarak topkapının belki de en yoğun sitesi olan topkapı matbaacılar sitesi çevresinde sürekli olarak motorlu kurye bulundurmaktayız.

Bağcılar merkezli firmamız personelleri siteden çıkacak her gönderiyi en hızlı bir şekilde alabilmek için hazır vaziyette bekletilmektedir. Siteye en çok hizmet eden Asrın Kurye çeşitli uygulamalarıyla sizlere 20 yıldır hizmet etmektedir.

İstanbul’un tüm semtlerinden olduğu gibi çevre illere de gönderi yapabilir ve gönderi aldırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre çeşitli motorlu kurye seçeneklerimiz’den birini tercih ederek  isteyeceğiniz kurye ile istanbul ve çevre illere motorlu kurye çağırabilirsiniz.

Göndereceğiniz paketin/zarfın üzerine adresi yazmanız yeterli olacaktır sektör de en deneyimli personellerimiz gönderiyi sizden alıp gideceği adrese en kısa zaman da teslim edecektir.

Topkapı Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar ve bireysel müşterilerimiz  tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde firmamız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda

 

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-150 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

0212 673 00 39 / 0554 153 08 63

, , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE