26 Haz

GÜNGÖREN KURYE

GÜNGÖREN KURYEGÜNGÖREN MOTORLU KURYE

 

Güngören Motorlu Kurye‘nin siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu motorlu kurye hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her anda www.asrinkurye.com ve 02126730039 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurye gönderileriniz de  zamanın da teslim olmama  ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile  tüm gönderileriniz güven altındadır.

Asrın Kurye motorlu kurye sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine en hızlı bir şekil de cevap verebilecek potansiyele sahip bir kurye firması olmuştur. Bu sayede hiç bir müşterimiz gönderilerin de sorun yaşamamakla birlikte çevresinde ki kişilere veya firmalara güvenle bizleri önermektedir.

GÜNGÖREN KURYE HİZMETİ

İstanbul ve çevre illerde herhangi bir yere göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilmektedir. Güngören Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki çevre illere de işinde ustalaşmış ve deneyimli kuryeler  ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde sağmalaktadır. Güngören Kurye’nin amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir olmak ve bizleri  tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Moto Kurye hizmetimiz ile Güngören‘den istanbul ve çevre illere Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya gönderinizi istediğiniz adrese aldırabilirsiniz.

Güngören Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar ve bireysel müşterilerimiz  tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde firmamız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Motorlu Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderileri seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir veya çağırabilirsiniz.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-150 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

0212 673 00 39 / 0554 153 08 63

Comments (One Response )

  1. Güneş Tekstil -Eylül 12, 2019 - 10:37 am#

    Güneş Tekstil olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz…

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE