21 Haz

SİRKECİ KURYE

SİRKECİ KURYE

SİRKECİ KURYE

Sirkeci Motorlu Kurye

Sirkeci Kurye ile 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz. Eminenü ve çevresinden  İstanbul’un her yerine motorlu kurye gönderileriniz için 0212 673 00 39 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak motorlu kurye talebinde bulunabilirsiniz Size en yakın konumdaki moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet sürelerimiz ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-150 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Eminönü ve sirkeci de bekleyen motorlu kurye personellerimiz sayesinde en hızlı şekilde gönderilerinizi siz değerli müşterilerimizden teslim alırız ve en hızlı bir şekilde gideceği adrese  teslim ederiz. Hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere bizi her zaman arayabilir ve sirkeci kurye’yi isteyebilirsiniz. Eminönü moto kurye bizden alınır. Motorlu Kurye Hizmetimiz sizin için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kalabalık ve iş yoğunluğu fazla olan eminönü  ve sirkeci ilçeleride kurye ihtiyacınında en yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Motor kurye ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ederek size en yakın motorlu kuryemizin gönderinizi teslim almasını isteyebilirsiniz. Moto kurye personellerimiz sizden aldığı gönderiyi en kısa sürede gideceği adrese teslim eder. Express kurye hizmetimizi acil gönderileriniz için sizlere sunuyoruz. Kurye ekibimiz sizden gelecek çağrıları beklemektedir.

Motorlu kurye hizmetimizle Sirkeci semtinden istanbulun her semtine günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü evrak,zarf,koli,elektronik cihaz vb. teslimat taşıtabilirsiniz.

Sirkeci Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir/çağırabilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

0212 673 00 39 / 0554 153 08 63

, , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE