21 Haz

ÇAĞLAYAN KURYE

Çağlayan KuryeÇAĞLAYAN KURYE

 

Çağlayan kurye’nin siz değerli müşterilerine sunduğu motorlu kurye hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca gönderileriniz de  zamanın da  ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile  tüm gönderileriniz güven altındadır.

Asrın Kurye sektör de 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin beklentilerine ve isteklerine hızlı bir şekil de cevap verebilecek potansiyele sahip bir firma olmuştur. Bu sayede hiç bir müşterimiz gönderilerin de sorun yaşamamakla birlikte çevresinde ki kişilere veya firmalara güvenle bizleri önermektedir.

ÇAĞLAYAN KURYE HİZMETİ

İstanbul ve çevre illerde herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilir. Çağlayan Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler  ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Çağlayan Kurye’nin amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir olmak ve bizleri  tercih eden müşterilerimize hizmet vermektir.

Moto Kurye hizmetimiz ile Çağlayan ‘dan istanbul ve çevre illere Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya gönderinizi aldırabilirsiniz.

Çağlayan Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir/çağırabilirsiniz.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-150 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

0212 673 00 39 / 0554 153 08 63

, , , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE