9 Haz

BAĞCILAR MOTORLU KURYE

BAĞCILAR MOTORLU KURYE

Bağcılar Motorlu Kurye

Bağcılar Motorlu Kurye

BAĞCILAR MOTORLU KURYE

Bağcılar Motorlu Kurye İstanbul’un en gözde semnt’lerinden olanlardan biri olan Bağcılar’da de firmamız kurye hizmetini veriyor. Kurye hizmetlerinde yenilikci bir anlayışla hizmet veren firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Motorlu Kurye hizmetini sürdürüyor gönderileri güven içinde gideceği adrese ulaşmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi kağıthane’de trafik çok yoğundur. Bu yoğunluktan planda kurye Az etkilenen gönderiler, açık bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. Motosikletle verilen kurye hizmetine genel olarak moto kurye denir.

BAĞCILAR EXPRESS KURYE

Bağcılar Kurye içerisinde hizmet sunmakta. Bu hizmetlerden olan VİP kurye servisi, yerlerimizde yoğun ilgi gösteriyoruz. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye servisi  , kurye kurye hizmetinin süper hızlı bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan yönlendirerek yerlere götürüyor. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden iste yere gitmekte. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapıyor. VİP kurye hizmetinde bundan sonra uzun süredir olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istediğiniz yerdelere ulaştırılmıştır. Normal moto kurye VİP kuryeler gönderileri teslim etti.

BAĞCILAR MOTORLU KURYE

Bağcılar Kurye servisi , sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, kalitesinde daha kaliteli bir şekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Şirket kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan tüm gelişmeleri takip ederek takip ediyor. Herhangi bir problem varsa (kaza, motor arızası, diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye kullanıcısı yönlendirmeyi hedefliyoruz.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetler firmamızdan devam ediyoruz.Bağcılar Motorlu KuryeHizmet alanlarının önceliği hızlanır, ve bu hızın yönlendirilmesini sağlar. Sektörde 20 Yıllık tebrübemiz ile siz değerli müşterilerimize ulaşırsınız kurye hizmetlerinde öncü ve firmamızda firmamız da firmamız da çeşitli ürün ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’da   dünyaya açılan bir motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:         Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-150 dakika boyunca alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:                Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyat ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderiyle yapılacak semtlere göre hesaplanır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız. TEL: 0212 673 00 39

 

, , , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE