5 Haz

Tekstilkent Kurye

                                   TEKSTİLKENT KURYE HİZMETİ

TEKSTİLKENT KURYE HİZMETİ

Tekstilkent Kurye İstanbul’un en gözde semnt’lerinden olan Esenler’de de firmamız kurye hizmeti sağlamaktadır. Kurye hizmetlerinde yenilikci bir anlayışla hizmet veren firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Tekstilkent Kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin gönderileri güven içinde gideceği adrese ulaşmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi güneşli’de trafik çok yoğundur. Bu yoğunluktan dolayı kurye hizmetlerinde genellikle motosiklet kullanılmaktadır. Motosiklet sayesinde trafikten olabildiğince az etkilenen gönderiler, sorunsuz bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. Motosikletle verilen kurye hizmetine genel olarak moto kurye denilmektedir.

  TEKSTİLKENT EXPRESS KURYE

Tekstilkent kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye hizmeti, kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

TEKSTİLKENT MOTORLU KURYE

Tekstilkent kurye hizmeti, sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz. HTekstilkent Kuryeizmet alanlarının önceliği hız olduğundan, ve  bu hızın sağlanmasına yardımcı olabilecek her türlü gelişme bizler için  çok önemlidir. Sektörde 20 Yıllık tebrübemiz ile siz değerli müşterilerimize motorlu kurye hizmetlerinde öncü ve yenilikçi firma olmak için çaba sarfetmekteyiz firmamız da çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

TEKSTİLKENT KURYE

Tekstilkent kurye hizmetleri kapsamında müşterilere kolay ve alternatif kurye çözüm hizmetleri sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayede hem bireysel olarak hem de firma bazlı olarak kurye ihtiyaçlarınızda hızlı teslimat, kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışma ile siz değerli müşterilerimizin çalışmalarındaki sorunları çözmekteyiz. İstanbul’ un her yerine yayılmış olan kurye ağı göz önünde bulundurularak Tekstilkent kurye hizmetleri kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Tekstilkent Moto Kurye

Kurye işlemleri hizmet noktasında birçok farklı teslimat aracı ile yapılmaktadır. Uçak, araba, minibüs, yaya ve motosiklet yolu ile kurye dağıtımları sistematik şekilde ülke genelinde işlemektedir. Firmamız Tekstilkent moto kurye ile sizlere İstanbul’ un Tekstilkent semtinde bulunan kolay ve hızlı ulaşım ağı sağlamaktadır. Bunu yaparken de motosikletten yararlanmaktadır. Bilindiği üzere İstanbul trafiğinin en uygun trafik akışını sağlayacak ulaşım aracı motosiklettir. Bu aracı kullanarak İstanbul’ un trafik problemine farklı çözümler getirmekte ve kurye işlemlerini hız kazanarak çözmekteyiz. Moto kurye sektöründe taşınması gereken en ideal ürünlerin güvenilir teslimatını sağlamaktayız. Tekstilkent ilçesinden alınan kurye paketleri adresten teslim alma ve adrese teslim etme adımları konsuunda İstanbul’ un her semtine gönderiyi kabul etmektedir.

Tekstilkent Moto Kurye Hizmetleri

Tekstilkent moto kurye hizmetleri esnek çalışma saatlerine sahiptir. Bu nedenle de firmamızdan kurye hizmeti aldığınız zaman ister bireysel ister firma bazlı olsun fark etmeksizin 7/24 olarak hizmet sağlayıcılığı gerçekleşmektedir. İşte tam da bu noktada müşterilere kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunulmaya devam edilmektedir. Adrese teslimat yapma güvenilir ve konforlu paket taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Her türlü kolaylık sağlanan eşya güvenliğine aynı zamanda uygun fiyat ve kiralama hizmetlerini de eklediğiniz zaman ister bir kere ister aylık ya da yıllık olarak kiralanan Tekstilkent moto kurye hizmet ağına sahip olabilirsiniz. Özel gönderiler, gıda, resmi evraklar vb. aklınıza gelebilecek her türlü gönderi çeşidinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Tekstilkent moto kurye hizmetleri olarak sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti kapsamında fiyat bilgisi, mesafe bilgisi ve gönderileriniz hakkında görüşmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İnternet sitesi üzerinden ya da irtibat adresleri üzerinden iletişime geçebilir, aklınıza takılan her soruyu bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments (8 Responses )

 1. Orhan Açık -Ekim 7, 2019 - 2:05 am#

  Normal gönderimizi express teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz…

 2. Arabacı -Ekim 7, 2019 - 2:54 am#

  woow süpersiniz…

 3. Mevlüde Mani -Ekim 7, 2019 - 9:22 am#

  Bizim için Çok önemli olan bir evrağımızı imkansız dediğimiz vakitte teslim ettiler gerçekten işlerini iyi yapıyorlar…

 4. Gökhan Turhan -Ekim 7, 2019 - 9:32 am#

  teşekkürler…

 5. Acartex -Ekim 30, 2019 - 4:10 am#

  Acartex ailesi olarak başarılarınızın devamını diliyoruz…

 6. Exen Exen -Ekim 30, 2019 - 4:35 am#

  İstanbulu iyi biliyorlar sizi anlıyorlar yapamayacakları işi almıyorlar ihtiyacınıza Hertürlü cevabı veriyorlar gerçekten başarılılar…

 7. Apex Kumaş -Kasım 3, 2019 - 7:19 am#

  Zamanında Teslimat İçin Teşekkür Ederiz…

 8. Textekstil -Kasım 3, 2019 - 8:09 am#

  Acil gönderilerimizde herzaman ilk tercihiz teşekkürler ASRIN KURYE

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE