3 Haz

ATAŞEHİR KURYE

ATAŞEHİR KURYE

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti

Ataşehir Motorlu Kurye hizmeti günün her saatinde verilmekte olup, Motorlu Kurye hizmetimiz ile bir yerden istanbul’da istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz.  Ataşehir Motorlu kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan Asrın Kurye ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye’miz verdiğiniz siparişi 30-45 dk içerisinde teslim dilediğiniz yere getirecektir.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Ataşehir kurye

Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları tüm istanbul ve çevre iller tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte olup, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır, finansman ve çözüm olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında çözülmesi gereken bu işler için ekstra bir personel ihtiyacının getirdiği sosyal sorumluluklar giderilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Ataşehir kurye

Ataşehir Motorlu Kurye

Bilindiği gibi günümüz de  herkes daha hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet almak istemektedir. Bu bağlamda sizler de  istediğiniz zaman Motorlu kurye konusunda sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti veren firmamıza güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz çok kaliteli ve düzenli bir şekilde hizmetler sunmaya devam etmektedir.  Bu konuda sizler de herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadan firmamızdan Motorlu Kurye hizmeti alabilirsiniz . Ekiplerimiz özenli bir şekilde çalışmaktadır. Sistematik bir işleyiş ile Kadıköy’den istanbul ve çevre illerde herhangi bir bölgeye göre gönderi yapılır. İşlemler hızlı güvenirlir ve profesyonel bir sekilde yapılmaktadır. Ayrıca geniş çaplı bir ekibe sahip olmamız sebebiyle sizler de geri dönüşleri rahatlıkla alabilirsiniz.

Tüm bu sorunlar göz önünde bulundurulduğun da  Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Ataşehir de Moto Kurye hizmeti büyük bir kolaylık ve çözümdür sağlamaktadır.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39

Ataşehir Kurye

Moto Kurye

Comments (6 Responses )

 1. Büşra -Ağustos 19, 2019 - 6:21 pm#

  Acil yetişmesi gereken bir evrağımız vardı tam bittik dediğimiz anda ASRIN KIRYE yetişti imdadımıza sektörde işlerini layığıyla yapıyorlar teşekkür ediyoruz …

 2. Aydan -Ağustos 19, 2019 - 6:41 pm#

  Nereden olursa olsun istediğimiz her evrak ışık hızında geliyor bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadık.

 3. Caner Kıyak -Ağustos 19, 2019 - 7:01 pm#

  Her zaman imdadımıza yetişiyorlar sağolsunlar siparişi verdikten sonra gerisini düşünmüyoruz her zaman dakikler.

 4. Serkan -Eylül 2, 2019 - 1:37 pm#

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim tam zamanında teslimat oldu süpersiniz…

 5. Sercan karaca -Eylül 2, 2019 - 2:18 pm#

  Yıllardır en ufak bir problem olmadan hizmet alıyoruz teşekkürler ASRIN KURYE ekibi…

 6. Evren Kapucu -Eylül 2, 2019 - 2:34 pm#

  Aradıktan 10 dakika sonra kurye kapımı çaldı toplamda 1 saat olmadan evrağın teslim olmuştu hızınız ve ilginiz için teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE