18 May

ACİL MOTO KURYE

                       ACİL MOTO KURYE 

Acil Moto KuryeACİL MOTO KURYE

Acil Moto Kurye hizmetleri dendiğinde ilk akla gelen  motosikletle yapılan hizmetlerdir. Motosiklet yoğun istanbul trafiğinde bulunduğu bölgelerde hızlı hareket etme kabiliyetine sahip bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca motosiklet, hız konusunda da oldukça iddialı olan bir araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kurye firmaları da  motosikletin hızlı hareket edebilmesinden dolayı bu aracı tercih etmektedir. Acil Moto kurye hizmetleri günümüz de en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisidir. Bu doğrulta moto kurye alanında tecrübesiyle ön planda olan firmamız diğer firmalardan daha kaliteli bir kurye hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

MOTORLU KURYE

Kurye hizmeti söz konusu olduğunda güven ve tecrübe esaslı bir hizmet de söz konusu olmaktadır. Çünkü kurye ihtiyacı olan müşteriler öncelikle kurye firmalarından güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmalarını beklemektedir . Bu doğrultuda firmamız müşteri memnuniyetini ilk sıra da tutma odaklı bir kurye hizmetini sunmak konusunda son derece titiz bir çalışmaya imza atmaktadır. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimize acil motorlu kurye hizmetini sunarken öncelikle gönderinin güvenli bir şekilde gideceği adrese iletilmesi sağlanmaktadır. Moto kurye hizmetinde önemli hususlardan birisi de personelin kaliteli bir şekilde hizmet verme noktasında yeterli seviyede bilgi ve kabiliyetinin bulunmasıdır. Firmamız dönem dönem şirket  içi eğitimler düzenleyerek, personel kalitesini arttırmak için önlemler almaktadır. Bütün bu çabaların sonucunda ise son derece nitelikli bir kurye hizmeti müşterilere sunulmaktadır.

Çeşitli Hizmet Seçeneği

Şirketimiz bünyesin de Motorlu kurye VİP kurye hizmeti, gece kurye hizmeti, Express kurye hizmeti, acil kurye hizmeti gibi pek çok farklı kurye hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra taşınacak olan gönderinin özelliklerine göre en ideal teslimat seçenekleri uygulanmaktadır. Gece kurye hizmetleri kapsamında mesai saatleri dışında da hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetinde olan bir firmadır. Ayrıca acil kurye hizmetleri olarak tanımlanan ilaç servisi hizmetleri konusunda da oldukça titiz bir çalışmaya imza atmaktayız. Firmamız hız ve dikkat konusunda oldukça hassas bir çalışma disipline sahip bir firma olarak tanınmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız müşterilerinin kurye konusundaki taleplerine anında yanıt verebilecek kabiliyete sahip bir firma özelliğindedir.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Çevre İller de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

, , , , , , , , , , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE